פרטים

כמה מילים על העסק
חן חג'ג' עורך דין, מגשר בעל ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה ובתחום הפלילי.
בתחום הפלילי -
משרדינו עוסק בליווי וייצוג חשודים בחקירות משטרתיות, ייצוג במעצרים, סגירת תיקי חקירה, ייצוג בהליכי שימוע, ייצוג חשודים ונאשמים נורמטיביים ללא עבר פלילי שהסתבכו לראשונה, וכן ייצוג חשודים ונאשמים במגוון עבירות בתחום הפלילי, לרבות עבירות אלימות ואיומים עבירות סמים, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות צווארון לבן.
בנוסף משרדינו מעניק שירות משפטי בתחום הפלילי לטובת מחיקת רישום פלילי, החזרת רישיון לנשיאת נשק, חנינות לנשיא, ייצוג בעתירות אסירים וועדות שחרורים.
כעו"ד העוסק בתחום הפלילי, אני מכיר בעובדה, כי לקוח שמגיע למשרדי בעקבות הסתבכות פלילית, נמצא בדאגה ובמצוקה נפשית של ממש, ועל כן בראש ובראשונה, אני מאמין, כי יש להרגיע את את הלקוח ולהוריד ממנו את כל ה"סרטים" שרצים במוחו, לרבות הסבר מפורט על כל שלבי ההליך הפלילי ואת הסיכויים והסיכונים שעומדים בפניו.

בתחום הפלילי אני מאמין בדיסקרטיות מלאה, במקצוענות ובשקיפות מלאה בכל תיק ותיק ולפיכך לקוחותינו מקבלים ייצוג משפטי מקצועי והסבר פרטני בנוגע לכל האפשריות שעומדות בפניהם בטרם כל שלב בהליך הפלילי וזאת לטובת הגעה לתוצאה הרצויה ללקוח בהתאם לנסיבות המקרה.

בתחום המשפחה-
משרדינו מייצג בכל בתי המשפט לענייני משפחה בארץ וכן בכל בתי הדין הרבניים לרבות בית הדין הרבני הגדול. משרדנו עוסק בתיקי גירושין מהקלים ועד המורכבים מביניהם, תוך תשומת לב למטרותיו של כל לקוח לרבות בנושאי המשמורת, המזונות, הסדרי הראיה והרכוש.

משרדינו עוסק בהכנת הסכמי ממון, בגישור והגעה להסכם גירושין ללא צורך במאבקים בבתי משפט. כמו כן, משרדינו עוסק בתיקי צוואות וירושות, מהגשה בקשה לצו ירושה/צוואה ועד התנגדויות לצווי ירושה וצוואה וניהול הליך בעניין זה בבית המשפט.
בנוסף, משרדינו עוסק בייצוג קטינים בבתי המשפט לנוער בארץ, ייצוג בתיקי נזקקות, צווי חירום, וועדות ברווחה, תיקי אימוץ וכיו"ב.
בתחום המשפחה, משרדינו יודע לפעול היטב לטובת השגת מטרותיו של הלקוח הן בדרך של הסכם המסדיר את כל העניינים הכרוכים בהליך הגירושין והן במאבק משפטי בבית המשפט תוך הפגנה אסרטיבית ולוחמנית על זכויות הלקוח, הכל בהתאם לרצונותיו וטובתו של הלקוח.

בתחום דיני המשפחה, אני מאמין, כי יש להתאים אסטרטגי עורך דין דיני משפחה , פלילי

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים