פרטים

כמה מילים על העסק
משרד הנדל"ן הגדול והמוביל באריאל והסביבה!
נדל"ן השומרון משרד הנדל"ן המוביל באריאל, תוך התפתחות מתמדת.
המשרד הוקם באריאל עם הפיכת אריאל לפנינת נדל"ן ייחודית, עקב הפיכת המכללה לאוניברסיטה, התנופה הגדולה והיציבה בביקושים שבאה בעקבות זה והגודל של האוניברסיטה ביחס לעיר,
משרדנו מציע ליווי מקצועי למכירת דירות, רכישת דירות, דירות יוקרה, ניהול נכסים וייעוץ וליווי מקיפים למשקיעים בנדל"ן בארץ ובעולם.
ייחודו של משרד התיווך נדל"ן השומרון – בראש ובראשונה איכות הצוות העובד במשרד. אנו מודעים לכך שמכירת דירה ו/או רכישת דירה הינו צעד משמעותי ביותר בחייו של אדם או משפחה, כמו כן התהליך מלווה במתח נפשי עצום , לאור זאת אנו שמים דגש על הבנת צרכיו של הלקוח לעומק, ומעניקים ליווי ויחס אישי לאורך כל התהליך שלב אחרי שלב תוך בדיקת כלל ההיבטים של העסקה, על מנת להביא ללקוח את העסקה הטובה ביותר.
לנדל"ן השומרון תוכנית שיווק ייחודית למכירת דירה המותאמת באופן אישי לכל לקוח על פי צרכיו ואופי הנכס, על מנת להגיע לקונים הרלוונטיים ביותר עבור הנכס, לנדל"ן השומרון תוכנית סינון קונים אופטימאלית המאפשרת לקונים להגיע לנכסים אשר מתאימים לצרכים שלהם ומונעת בזבוז של זמן יקר עבורם, תוך כדי שהסינון הראשוני ובדיקת האופציות הקיימות בשוק, נעשית ע"י היועץ והקונים מצטרפים בשלב שלאחר הסינון והבדיקות, מה שנשאר להם זה רק לבחור את הבית הבא שלהם מבין הנכסים האטרקטיביים ביותר שהיועץ אסף עבורם.
אנו מאמינים בפיתוח אישי, שקיפות מלאה, יעוץ מקצועי, הקשבה, יושר, אמינות, נחישות והתמדה כל אלו הם אבני הדרך להצלחתו של יועץ נדל"ן במשרדנו.
כל אחד מיועצי המשרד מתמחה בליווי קונים או מוכרים בלבד, מה שזה אומר, שאתם מקבלים ייצוג בלעדי בתהליך הקניה והמכירה, אותו סוכן מייצג רק צד אחד בעסקה.
וזה מאפשר לו להביא את התנאים הטובים ביותר עבור לקוח אותו אנו מיצגים. בנוסף המומחה מכיר לעומק ברמת כלל הנכסים והעסקאות שנעשו באיזור, ביקושי קניה ושכירות, צפי עליית ערך, יתרונות וחסרונות, אופי האוכלוסייה, ומגמות בשוק הנדל"ן באיזור. כולל הבנת הצרכים, גיבוש התקציב בחינת כדאיות ההשקעה. אם אתם רוצים לקנות/למכור בית בלי כאב ראש וסיכונים תנו למקצוענים שלנו לעבוד עבורכם.

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים