פרטים

כמה מילים על העסק
חברת פאנץ' ליין ייעוץ עסי לעסקים קטנים ובינוניים, למסעדות ואתרי בילוי , בתי קפה ,אולמות אירועים ועוד..
שמה לה למטרה להזניק עסקים בתחומים הר"מ תוך מתן ליווי צמוד ואקטיבי לבעל העסק בקשת רחבה של שירותים.
העיסוק בצרכים השוטפים ופרטי היומיום, מקשה עלינו להתמקד בפעולות המובילות להצלחה.
ייעוץ עסקי מפשט בעיות קיימות וממקד את המאמצים בנקודות המפתח המשפיעות על המצב הקיים בעסק.
אנו בפאנץ' ליין יודעים לאבחן את הבעיות האמתיות של העסק, בין אם זה ניהול לקוי, חווית לקוח לקויה, שיווק לא נכון, מיתוג לא נכון, מיצוב לא ברור, חוסר בידול או תמחור לא נכון ובהתאם לכך לתת מענה פרקטי לבעיה.
אנו מקבלים החלטות מושכלות בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. בזכות הניסיון רב השנים שלנו בתחום, אנו יודעים לחשוב מחוץ לקופסא וליצור פתרונות יש מאין ולהוציא אותם לפועל בצורה מדויקת.

אם אתה מתלבט האם כדאי לפתוח מסעדה או כל עסק קטן או בינוני והיכן, או שכבר החלטת ללכת אחר החלום שלך, אנחנו יכולים לעזור לך לתרגם אותו לעלויות, לבחון כיצד תוכל להשיג את המימון עבורו בצורה המשתלמת ביותר ולהבין תוך כמה זמן תוכל לראות ממנו רווח.
אנו נסייע לך לבנות תוכנית עסקית למסעדה או לבית קפה, או לכל עסק שאתה מתכנן או קיים ,שלוקחת בחשבון את כל מה העלויות שעלולות להפתיע אותך בדרך, ומסייעת לך ליצור מרווח בטחון כלכלי שתוכל לעמוד בו.
במסגרת ייעוץ עסקי אנו מסייעים לך להתייעל ולמצוא את הרווחיות בכל התחומים השונים באמצעות הגדרת תקציבים לכל סעיף.
מציאת המיקום לפתיחת המסעדה שבו עלויות הארנונה, רישוי העסקים ושכר הדירה יאפשרו לך התחלה סבירה, וכמובן התחשבות בתחרות מסביב
הגדרת תקציבי העיצוב והשיפוץ ותקציבי החודשים הראשונים לתפעול
ייעוץ עסקי לעסקים הגדרת עלויות התפעול בעסק
ניהול תזרים המזומנים
תכנון כוח אדם וגיוס עובדים
תמחור ,תוכנית עסקית
הגדרת תקציבי הפרסום, השיווק והיח"צ
וכמובן, הנושא שכל עסק זקוק לו – עלויות.
בדיוק לשם כך אתה צריך לצידך יועץ פיננסי שמבין לא רק מהו מתח הרווחים בענף ,אלא גם מה מידת חשיבותו של תמחור נכון להצלחתו לקיומו של העסק שלך. יועץ עסקי שמכיר את התחום מסייע לך לגדר את הסיכונים הכלכליים, להיערך מראש לתרחישים ולשמור את העסק שלך גמיש ומגיב לשינויים, באופן שיאפשר לך להתמודד עם הקשיים שיבואו, על מנת שבסופו של דבר

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
זה העסק שלך?לעדכון פרטים