העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

אבישג חיה כספי אומנות האהבה

סגור עכשיו
ראשון לציון
אבישג חיה כספי אומנות האהבה
כל אדם נולד וראוי לחיות חיים מלאים, עמוקים, חושניים, אותנטיים. עבור רבים אפשרות זו נותרת משאת-נפש רחוקה, שכן בנסיבות חיינו אנו לומדים יותר ויותר לומר "לא" לעצמנו, ושוכחים לבסוף מי אנו באמת ומה היינו יכולים להיות. אולם גם שנים ארוכות של מאבקים חיצוניים על הישרדות, שליטה, ביטחון והישגים, והתניות חברתיות ותרבותיות, אינן מכבות לחלוטין את הלהבה הפנימית. כשמתעוררת הכמיהה לשנוי מהותי של מסע פנימי אנו עולים שוב על "הדרך הביתה", הדרך מ"מי אני" (הגדרות חיצוניות), ל"מה אני" (תודעת מהות).

בהיותנו פתוחים ונכונים ללכת אל הבלתי-ידוע, ייקרו על דרכנו תמרורים, מורים וחברים למסע, שיפתחו לנו שערים לקראת הצעד הבא אל החופש להיות. לדרך המתממשת באמירת "כן" גדול ומשחרר לחיים בכל מימדי הקיום האנושי גוף-נפש-רוח. ביצירת מטווה שלם ומתואם של כוחותינו היסודיים – תודעה, אהבה ומיניות.
כיום לאחר כ 20 שנות הנחייה, ואלפי בוגרי סדנאות, הוקם המרכז הישראלי לאומנויות האהבה. היכל, שהינו שער לרבים נוספים ומרחב שבו כל אחד יוכל למצוא נתיב משלו. בית ספר לטנטרספורמציה שיהיה מוקד ליצירה משותפת ויקרין על סביבתו רוח חופשית אוהבת ומקבלת הנחוצה לנו כל כך בארצנו, זו שבמקורותיה לא רק ספר "יהושוע" (מלחמות ישראל) אלא גם "שיר השירים".
א', ב', ג', ד', ה'09:00 - 21:00
ו'09:00 - 12:00

חוות דעת גולשים

היה ראשון לדרג
תמונות גולשים
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן