פרטים

כמה מילים על העסק
יואל גלזר M.F.C -מטפל ומתמחה ביעוץ זוגי ו- C.B.T זוגי.
ויועץ ומתמחה להדרכה כלכלית למשפחה.
מוסמך ע"י מכון י.נ.ר. ומשרד החינוך.
רקע וניסיון ביעוץ וטיפול בזוגיות וכלכלת המשפחה.
עוסק בתחום כבר 15 שנים. אני מלווה, מדריך ומאמן זוגות ומשפחות בנישואין ובזוגיות. מתן ייעוץ ועזרה בניהול כלכלת המשפחה.
לעתים קרובות קל לראות עד כמה הרסנית השפעתה של המצוקה הכלכלית על היחסים בין בני זוג, אשר מתבטאת במתחים, בחוסר אמון, בתוקפנות ובריחוק. במסגרת זו נפגשתי עם זוגות שבקשו יעוץ על רקע קושי בנישואין וזוגיות. נוכחתי לראות שקונפליקטים ולקויים תקשורתיים ביחסים בין בני הזוג, הם שפגעו בהתנהלות הכלכלית שלהם כמו העדר שיתוף פעולה וחוסר תאום, העדר הבנה ומחויבות למשמעות הנישואין. לחילופין נפגשתי עם זוגות שביקשו יעוץ על רקע קושי בניהול כלכלי-המשפחתי, בפגישות אני מנתח עמם את מאזן ההכנסות וההוצאות המשפחתיות מתוך כוונה להגיע לאיזון. למרות שהייעוץ מתבסס על חישובים מתמטיים ועל איסוף נתונים, המפגשים נגעו גם בפן התקשורתי וביחסים בין בני הזוג.
לאחר שנים רבות צברתי ניסיון ומומחיות באימון, בהדרכה והכוונה לצמיחת הנישואין, הזוגיות וכלכלת המשפחה ויש לי את הכלים לעזור לזוגות לבנות תקשורת טובה, מעצימה, לעלות על דרך המלך ולהפוך את החיים לטובים, מאושרים ואיכותיים יותר(ניסיון רב גם במגזר הדתי והמסורתי). יועץ ומטפל ומאמן זוגי

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
40 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
חרות בת עמי ויזנגרין | 02.07.2020
תמונת המשתמש
וואו! עברנו תהליך מדהים!!!! יעוץ נכון ומדיוק והכוונה מעשית טובה. עזר מלנו מאוד!!!
לדירוג המלא
Avremi Kribus | 28.06.2020
תמונת המשתמש
אשתי ואני הגענו ליואל במצב כלכלי זוגי רעוע. יואל הצליח לעשות לנו סדר בראש, ידע איך לעבוד איתנו ולאחר כמה פגישות הצלחנו להגיע לתקשורת יותר טובה בינינו ולכלכלת בית נכונה! מומלץ ביותר!!!
לדירוג המלא
נחמן שפר | 14.06.2020
תמונת המשתמש
הגענו אל יואל אני ואשתי בלי שום ידע והכוונה לזוגיות טובה, עם קשיים וחוסר תקשורת אחד אל השני. לאחר כמה מפגשים עברנו תהליך בריא וטוב, למדנו להגדיר את המכשולים ולזהות את הטעיות שחיינו בהם עד אז. רכשנו כלים לחיי זוגיות טובה ועלינו על דרך המלך. אצל יואל קיבלנו אוזן קשבת וידע מקצועי עם יחס וסבלנות בלי סוף. ממליצים בחום.
לדירוג המלא
תגובות נוספות

מידע נוסף

קופון מתנה

יעוץ טלפוני ראשוני חינם
זה העסק שלך?לעדכון פרטים