פרטים

כמה מילים על העסק
טוען רבני ,הרב יואל בן שושן הוא מומחה בכל הקשור לענייני משפחה. ייצוג לגירושין בבית הדין הרבני, ייעוץ משפטי, שלום בית וחלוקת רכוש. שרות אדיב ומקצועי, שרות ארצי. הרב יואל בן שושן הוא מומחה בכל הקשור לענייני משפחה. ייצוג לגירושין בבית הדין הרבני, ייעוץ משפטי, שלום בית וחלוקת רכוש.

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
41 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
Nofar Filus | 27.07.2020
תמונת המשתמש
יואל אחד הכרישים בשוק ייצג אותי במקצועיות היה תמיד זמין לכל שאלה ועזרה, בבעל ידע מטורף , מחויה שאמורה להיןת קשת עורף ומעייפת הוא הפך אותה לקלה ,נתן לי רוגע והוא פעל בשבילי בכל המישורים מבלי שאני ישבור את הראש ויתעסק בזהייצג אותי ביד רמה. יצאתי מרוצה קיבלתי את כל המגיע לי לפי חוק אין עליך יואל
לדירוג המלא
Ilya Nektalov | 26.07.2020
תמונת המשתמש
אדם אמין מאוד ותקיף בעבודתו שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות מצטרף לכל חוות דעת. האיש השיג תוצאות כאלה שפשוט לא ציפיתי, לא קיוויתי ולא חשבתי, אבל הוא עשה את כל מה שרציתי ואפילו יותר. תמשיך ככה. מאחל לך בהצלחה בהמשך חיים ורק טוב למשפחה שלך בלב חם.
לדירוג המלא
NATY SIMO | 27.05.2020
תמונת המשתמש
יואל הוא כריש שקורא את המפה כמו שצריך וכל עצה שלו שווה זהב אמין ואכפתי ברמות שלא הכרתי בחיים וזמן תגובה מהיר מאוד אדם חכם מאוד שכיף מאוד לעבוד איתו אני פשוט משוגע אליו החיסרון שלו . לא מצאתי!!
לדירוג המלא
תגובות נוספות

מידע נוסף

קופון מתנה

קופון
מתנה
שיחת יעוץ ראשונה חינם
זה העסק שלך?לעדכון פרטים