פרטים

כמה מילים על העסק
770 ניהול פרויקטים מתמחה בתכנון, בפיקוח ובניהול פרויקטים בתחום התשתיות והבנייה. החברה פועלת בירושלים זה למעלה מ-12 שנה ומספקת את שירותיה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, כמו גם לגופים ציבוריים (דרך מכרזים), לקבלנים וליזמים מענף הבנייה.

ממתקני התפלת מים בטקסס ועד לכבישים מהירים בניגריה – ל-770 ניסיון מוכח בניהול איכותי ומדויק של פרויקטים בכל רחבי הארץ והעולם.
ההון האנושי הוא סוד ההצלחה

בעל החברה, גדי נדלר, מגיע מעולם ההנדסה ומביא איתו ניסיון של יותר מ-60 שנה בניהול ובליווי פרויקטים. לצדו צוות של כ-10 הנדסאים ומהנדסים, בעלי ותק של שנים רבות בתחום. יחד הם מעמידים לרשות הלקוחות ידע מקצועי וחדשני בהיקפים חסרי תקדים, ומלווים אותם לכל אורך הפרויקט תוך הקפדה על מהירות השירות ולוחות הזמנים.

צוות 700 שם דגש על איתור נקודות תורפה וזיהוי בעיות לפני שהן מתפתחות, כחלק מתכנון חכם ונכון של כל שלבי הפרויקט. כך חוסכים מהלקוחות אובדן של זמן ומשאבים יקרי ערך.
עם לקוחות החברה נמנים:

עיריית ירושלים
עיריית קריית מלאכי
משרד הבינוי והשיכון
חברת הגיחון
מוריה
תאגיד מי גבעתיים
החברה למשק וכלכלה
הרשות לפיתוח ירושלים
פיתוח מזרח ירושלים
החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא
החברה הממשלתית לתיירות
עדן חברה לפיתוח מרכז ירושלים
החברה לפיתוח הרובע היהודי

המומחים של 770 ישמחו לעמוד לרשותכם: 072-3230965 צוות ,770 שם דגש על איתור נקודות תורפה וזיהוי בעיות לפני שהן מתפתחות, כחלק מתכנון חכם ונכון של כל שלבי הפרויקט. כך חוסכים מהלקוחות אובדן של זמן ומשאבים יקרי ערך.

חוות דעת

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים