פרטים

כמה מילים על העסק
מרכז גרתי I רעננה I טיפול רגשי בילדים ונוער

מכרז גרתי הינו מכרז טיפולי שיקומי לילדים ונוער במגוון רחב של שיטות טיפול. צוות מטפלים רב-תחומי, עם מומחיות בטיפול פסיכולוגי ורגשי לילדים ונוער, ייעוץ והדרכה לבני המשפחה.
ייחודנו בשילוב בין טיפול פסיכולוגי מסורתי וטיפולים חוויתיים הנעזרים באומנות לחימה, עבודה עם בעלי חיים, אומנות, תנועה ועוד.
ניסיוננו מראה כי שילוב שיטות חוייתיות המתאימות לתחומי העניין של הילדים, מסייע ליצירת קשר, התמדה בטיפול, והשגת שינוי.
שיטות הטיפול המגוונות, מותאמות לילדים עימם אנו עובדים ולסוג הקושי איתו הם באים. המרכז מאובזר בחומרי אומנות מגוונים, משחקים מכל התחומים, ציוד ספורט וחיות מחמד מקסימות. אנו מתאימים את הטיפול תוך התבוננות מערכתית על הילד והוריו, בכדי להעניק את הטיפול הנכון ביותר.

מומחים בטיפול רגשי בילדים ומתבגרים
מנהלת המרכז אסנת גרתי – פסיכולוגית קלינית מומחית בטיפול פסיכולוגי בילדים נוער ובמבוגרים. אסנת מלווה ומדריכה את מטפלי המרכז. עוסקת בעבודה אבחונית וטיפולית עם ילדים ומבוגרים במסגרות שונות ובקליניקה פרטית כעשרים שנה. שימשה כפסיכולוגית בגני ילדים ובתי ספר. בעלת ניסיון רב באבחון פסיכולוגי של ילדים, טיפול בילדים בעלי קשיים רגשיים, ייעוץ והדרכת הורים בנושאים הקשורים לזהות הורית, אתגרי ההורות וקשיים עם הילדים. מטפלת גם במבוגרים הסובלים מחרדה ודיכאון או מתמודדים עם משברי החיים.
צוות המטפלים – במרכז צוות מטפלים רב–תחומי של פסיכולוגים קליניים מומחים ומטפלים רגשיים מנוסים בטיפול רגשי בילדים ונוער. כל מטפלינו בעלי הסמכות מלאות בתחומם, וניסיון טיפולי עשיר. במרכז גם פסיכולוגית חינוכית העוסקת באבחון פסיכודידקטי.
במי אנו מטפלים – המטפלים במרכז מומחים בטיפול בילדים בגילאי גן, בית ספר יסודי, חטיבת ביניים, ועד סיום התיכון. יש במרכז גם מטפלים מומחים במבוגרים וזוגות.הקשיים בהם אנו מטפלים: חרדה, קשיי התנהגות, גירושין, יחסים בין אחים, התקפי זעם, הימנעות וביישנות, קשיי קשב וריכוז, מיומנויות חברתיות, ועוד.
מיקומנו ברעננה – הפגישות מתקיימות באווירה שקטה ופרטית בקליניקה במרכז העיר רעננה. הטיפול בסיוע אמנות לחימה וקבוצות ספורט מעצים מתקיימות בשלוחה של מרכז גרתי במרכז אלרם ברח' אחוזה.

חוות דעת

מה דעתך על העסק?

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים