פרטים

כמה מילים על העסק
"MA ייעוץ, טיפול וגישור"
שירותי ייעוץ טיפול וגישור - מציע מגוון שירותים לטיפול פרטני, ייעוץ אסטרטגי וגישור במחלוקות וסכסוכים.
באירועי החיים השונים, אנחנו נתקלים לא מעט בקשיים ואתגרים. אם כשאנו נדרשים לקבל החלטות, ואם אנו מנסים להגשים את המטרות שלנו. לא פעם אנו חשים בחרדות, פחדים ותחושות לא נעימות שמשפיעים על היום יום שלנו. הליך קבלת ההחלטות מושפע ממגוון משתנים הייחודים לכל אחד.
אם אתם חווים אתגרים, ומרגישים שיש רגשות שמלווים אתכם ומעכבים אתכם. מומלץ לנסות תהליך של אימון רגשי לקבלת החלטות וטיפול בחסמים. פגישה ראשונה בעלות מופחתת. בתהליך שתעברו איתי, בזמן קצר ובעלות נוחה. תוכלו לזהות את החסמים שמגבילים אתכם מלממש את המטרות. נלמד להשתמש ביכולת של התת מודע לשנות התנהגויות והרגלים. לצלוח אתגרים בתחום הזוגיות, ההורות, יחסי עבודה, היפרדות מהתמכרויות ומהרגלים מעכבים.
לטיפול ואימון שיקדם את המטרות שלכם ויסייע לפתור אתגרים נפשיים והתנהגותיים: מירב אזולאי מאמנת ומטפלת בשיטת NLP, ICT מתמחה מזה שני עשורים בטיפול בילדים ונוער לשינוי תפיסות והרגלים וסיוע במימוש הפוטנציאל. בייעוץ להורים, זוגי וייעוץ אסטרטגי. מעבירה סדנאות לעובדים. ומלווה מנהלים לאימון להצלחות. אם אתם מרגישים "תקועים" ביחסים הזוגיים, ביחסים במשפחה/בעבודה. חשים חרדה, פחד, או התמכרות שברצונך להניח מאחור.

מוזמנים להתקשר לפגישת יעוץ חינם:
MA – אימון לפתרון, 0546783426
merav.azulay2@gmail.com
סניף נוסף בקניון רמת אביב נייד 0546783426

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים