פרטים

כמה מילים על העסק
Phoenix מרכז גמילה , מסמים ואלכוהול בראשון לציון 0545544127
התמכרות לסמים היא התמכרות קשה, שקשה מאוד להיגמל ממנה. ברוב הפעמים תהליך הגמילה מלווה בתחושות פיזיולוגיות מאוד לא נעימות ("קריז") הנגרמות מהעובדה שהסמים מחליפים את מקומם של משככי הכאבים הטבעיים שמייצר הגוף. כאשר כבר לא צורכים אותם, לוקח לגוף זמן עד שהוא חוזר לייצר אותם בעצמו, ולכן האדם חש כאבים חזקים שיעברו רק אם יצרוך שוב את הסם, או לחלופין – ייגמל.
בגלל הקושי הגדול להיגמל מסמים, חשוב מאוד שתהליך הגמילה יתבצע במרכז גמילה מסמים. Phoenix במרכז כזה אצלנו התהליך מתבצע בקבוצה, כאשר כל המכורים מלווים על ידי מדריכים מנוסים שיודעים בדיוק מה לעשות. המדריכים מספקים למטופלים כלים להתאקלמות במרכז, להתמודדות עם הרגשות השונים שילוו את התהליך, להעצמת האחריות האישית ולחזרה לתפקוד בחברה הנורמטיבית. התהליך מורכב ממפגשים קבוצתיים, משיחות יחידניות ומפעילויות שונות המלוות את התהליך, הליווי הצמוד, העובדה שיש שם עוד אנשים בדיוק כמותם הידיעה שיש שם תמיד מישהו בשבילם וכל הפעילויות הנלוות הופכים את תהליך הגמילה מהסמים לקצת יותר נעים.
אם אתם רוצים לדעת עוד אודות מרכז גמילה מסמים Phoenix או מעוניינים לקבוע פגישה במרכז כדי לראות ולהתרשם – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני:0545544127. נשמח לעמוד לשרותכם. בברכת ברכה והצלחה Phoenix מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

חוות דעת

מה דעתך על העסק?

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים