פרטים

כמה מילים על העסק
בדק בית דירה לפני קבלת מפתח מקבלן או לפני רכישה במחיר הוגן החל מ950 ש"ח
רכשת דירה חדשה? ממש את זכויותיך בתוך מכר דירות! בדיקה יסודית ומקיפה ע"י מהנדס יהונתן זנגנפור מומחה בהתאמה לחוקים שאליהם מחוייב הקבלן: בדיקת בית לפני ואחרי קבלת המפתח, מסירת דו"ח ליקויים מפורט לקבלן מתועד בתמונות ועלויות לתיקון הליקויים. ליווי אישי מרגע הזמנת הבדיקה ועד לתיקון הליקויים או הפיצוי.


יוזן שירותי הנדסה אזרחית ובטיחות מציעה מעטפת שירותים מקצועיים וליווי צמוד ללקוחותיה, לכל אורך התהליך ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט וקבלת המפתח. לכל אורך שנות פעילותה, יוזן שירותי הנדסה אזרחית ובטיחות (מהנדס יהונתן זנגנפור) שמה דגש על ייצוג לקוחותיה בשטח, אל מול הקבלנים, הספקים והרשויות השונות כך שאתם יכולים ליהנות משקט הנפשי, שהפרויקט שלכם מתנהל על הצד הטוב ביותר.

הקו המנחה של יוזן שירותי הנדסה אזרחית ובטיחות - לייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר בכל האספקטים ולדאוג לליווי שוטף וצמוד בכל אחד מתהליכי הבנייה, תוך פיקוח רצוף על כל התהליך מ'א ועד ת'.

בין השירותים המוצעים
יוזן שירותי הנדסה אזרחית ובטיחות תהיה אמונה על כל השלבים הקשורים בתהליכי הבניה והשיפוץ תוך ייצוג האינטרסים שלכם בצורה נאמנה ובשיתוף פעולה תמידי. בנוסף לכך, אנו מעמידים לרשותכם מעטפת רחבה של שירותים שהנם נגזרת ישירה של תחום הניהול ופיקוח.

בין שירותינו העיקריים
- ניהול ופיקוח על בניית בתים פרטיים
- ניהול ופיקוח בעת פרויקט רבי קומות
- ניהול ופיקוח בפרויקט תמ"א

אודות בעל חברה – מהנדס יהונתן זנגנפור
יוזן שירותי הנדסה אזרחית ובטיחות מנוהלת על ידי מהנדס יהונתן זנגנפור , בוגר הטכניון בניהול פרויקטים ובניה, בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית וממונה בטיחות בעל אישור כשירות בתוקף . מהנדס יהונתן זנגנפור מומחה בניהול צוותים, תקציבים והקמת פרויקטים בתחום הבניה. הודות לפרויקטי בניה רבים שביצע לצדם של קבלני בנייה מובילים, למד לאורך השנים את עקרונות השטח של תהליכי הבנייה, הריצוף, החשמל, הטיח, האינסטלציה, הברזלנות וכן שאר תחומים נוספים. ניסיונו המקצועי בתחום כולל ניהול צוות עובדים בבניין, פיקוח על פרויקטים בתחום הבניה הפרטית והציבורית ועבודה מול קבלני משנה..

הניסיון שלי - היתרון שלכם
הניסיון הרב של מהנדס יהונתן בדק בית ,פיקוח וניהול פרויקטים בבניה, יועץ וממונה בטיחות

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים