פרטים

כמה מילים על העסק
משרדנו מתמחה ביזמות נדלן, שיווק תמ"א 38, ניסיון של 25 שנה בתחום, שירות מקצועי יוצא דופן ללקוחות שלנו, מחירים הוגנים ואטרקטיביים, ליווי אישי ומקצועי.

התחדשות עירונית תמ"א 38 היא דרך נפלאה לפרוץ ולהתקדם משמעותית ברמת החיים, מבלי לעבור דירה או לשבור חסכונות!!! יותר ויותר בניינים פרטיים הגיעו למסקנה שאת ההזדמנות הזו חבל לפספס והפניה אל חברות הבניה והיזמות בתחום נעשית בהקדם.

אז איך מתחילים? אז זהו זה !!!
בשביל זה אנחנו כאן לייעץ ,להקשיב – לשאול - לחשוב -ולהבין ......
וזאת מבלי כל התחייבות !!!
שיחת טלפון אחת ונציג החברה בדרך אליכם !!!

אז כדי להתחיל בקידום תהליך תמ"א 38 בבניין מסוים, יש להשיג תחילה הסכמה של 67% הדיירים –בתמ"א 38/1 ו-80% בתמ"א 38/2
כאן בדיוק חברת JD נכנסת לתמונה כדי לאפשר לכם הדיירים לשאול את כל השאלות, ולהבין אחת ולתמיד מהו התהליך ? וכיצד מוציאים אותו לפועל ומסירים מכם את כל הדאגות והביריוקרטיה ...
והחשוב מכל להעניק לכם רוגע ושקט נפשי.
היזם מצדו מבצע בדיקת היתכנות כלכלית לבניין ובוחן האם כדאי לו ולכם לקדם בו תהליך תמ"א 38.
באם היזם והדיירים מעוניינים, נערכת פגישה ראשונה בין הצדדים שבה היזם מציג בדרך כלל מה הוא ייתן ולמה הדיירים יצטרכו להסכים. לאחר מכן, היזם פועל לתכנון אדריכלי של הפרויקט ובסיום מציג את התוכנית לדיירים. באם התוכנית מקובלת על בעלי הדירות בד"כ בשלב זה ממשיכים לחתימת הסכם מחייב.
הערה : מותנה באישור אגף הבנייה העירונית וכפוף להיתר הבנייה בפועל.

האיתנות הפיננסית והניסיון שלנו היא הביטחון שלכם
חברת JD חלק אינטגרלי מקבוצת יזמים ונהנית מגב כלכלי חזק, מיציבות פיננסית ומתמיכה מקצועית של הקבוצה כולה. חברת JD פועלת בתחום הנדל"ן מאז 1995 וחתומה על פרויקטים לדוגמא , המשתרעים על פני גוש דן ומרכז הארץ.
חברת JD משנה סדרי עולם בענף הבניה ובתחום הנדל"ן יכולת כלכלית איתנה ויציבה מול ביצועים מרשימים של בנייני בוטיק מעוצבים לראווה, ושימת דגש מיוחדת לצוות מקצועי, מנוסה ומיומן בתחומו. תמ"א 38 על כל סוגיה, בנייה, הריסה ופיתוח , שיווק נכסי נדל"ן

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים