פרטים

כמה מילים על העסק
היי! שמי מיכאל. הרבלייף נכנס לחיים שלי בשנת 1993 בדמות של חבר מהכיתה. אמי רכשה ממנו לסבתה שלי - אמה - ערכה להורדה במשקל כמתנה ליום הולדת ה-81. סבתה הצליחה להוריד בחודש 5 ק"ג והרגישה הרבה יותר טוב על רקע כל מה שהצליחה "לאגור" בחיים שלה ברוסיה - מלחמות, סטלין, רעב וחו'. ואז גם אני החלטתי להצטרף למשפחת מפיצי המוצרים המדהימים האלה. בסה"כ בסתה רזתה כ-26 ק"ג בכחצי שנה. גם אבי ירד יותר מ-20 ק"ג. כהיום כל בני המשפחה שלנו הם צרכנים של מוצרי הרבלייף בהם זה תוספי תזונה או מוצרי קוסמטיקה ואני מזמין אתכם להצטרף למפשפחת הצרכנים של המוצרים הנפלאים האלה.
הרבלייף הוקמה בשנת 1980 ע"י מרק היוז שאיבד את אימו במאבק שלה על שמירת המשקל והחזון שלו היה להגיע לכל אדם ואדם שיוכל לרדת במשקל ללא סכנת חיים.
היום הרבלייף - היא החברה המובילה בפיתוח ושווק של תוספי תזונה - מוצרי תזונה טביעים - ומוצרי קוסמטיקה על בסיס טבעי אשר לא נוסו על בעלי חיים. היקף המכירות השנתי מזמן עבר את 8 מיליארד דולר ורק השנה גדל במיליארד! בארץ הרבלייף קיימת משנת 1988 ומידי שנה גם אצלנו גודלת התעניינות והיקף המכירות.
החברה כל כך בטוחה בטיב המוצרים שלה שהיא החברה היחידה בארץ שנותנת חודש [כמעט, 30 ימים :) ] אחריות כספית על המוצרים שלה - אם לא נהנתם - תחזירו במשך 30 ימים מיום הרכישה וקבלו את כספכם חזרה במלואו!

אז הצטרפו עוד היום למועדון הלקוחות המרוצים שלנו! התקשרו עכשיו או הקליקו על קישור לחנות שלי והכנסו לעולם של הרבלייף.
ואל תשכחו על הקופון!!

חוות דעת

מה דעתך על העסק?

מידע נוסף

קופון מתנה

משלוח חינם בקניה מעל 400 ש"ח
זה העסק שלך?לעדכון פרטים