פרטים

כמה מילים על העסק
מריאלה יעבץ יבוחניק- מרחבי דיאלוג, למידה והסכמה
בעלת תואר BA בעבודה סוציאלית , MA בפיתוח מערכות הדרכה , MA נוסף ביישוב סכסוכים ומשא ומתן, הסמכה כיועצת ארגונית ממכללת "אורנים" והסמכה כמגשרת ממכון "גבים". כמו כן, התמחיתי בגישור משפחתי מטעם מכון "גבים" , בטיפול נרטיבי וזוגי מטעם מכון "ברקאי" ובהנחיה של מרחבי דיאלוג מטעם היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל. מסגרת עבודתי צברתי ניסיון של 20 שנה בניהול, הדרכה והנחייה של מערכות חינוך פורמאליות ובלתי פורמאליות ו-15 שנים של ניסיון בהובלה של הליכי גישור בארגוניים וקהילות, הכשרת מגשרים ,הכשרה וליווי של מנהלים ובעלי תפקידים . הנחיתי מרחבים לדיאלוג ובניית הסכמות רבים בארץ ובחו"ל.
העולם שלנו משתנה בקצב מסחרר. אנו חיים היום בעולם דינמי, לא ודאי, מורכב ובעל עמימות רבה. בעולם זה גם הסכסוכים הופכים למורכבים יותר ויש צורך בהלך רוח וכלים חדשנים ואפקטיביים הפותחים מרחבים של דיאלוג, למידה והסכמה: מרחבים המחוללים מציאות רצויה והופכים קונפליקטים בארגונים וקהילות להזדמנות לצמיחה אישית, בין אישית ומערכתית.
אנו מציעים:
- קורסי גישור חדשניים (בסיסי ופרקטיקום) העומדים בקריטריונים של ועדת גדות ומועברים על ידי ועל ידי מנחות עם הסמכה ממשרד המשפטים.
-קורס גישור למנהלות משאבי אנוש
-קורס גישור למוסדות בריאות
-הכשרות מנהלים בכלים גישוריים ובניית הסכמות למנהל במאה ה-21
-קורס גישור קהילתי
-קורס גישור לעדות תכנון ובנייה
- הכשרת בעלי תפקידים קהילתיים בכלים גישוריים ובניית הסכמות לצמיחה קהילתית
- סדנאות והרצאות להרחבת ארגז הכלים בנושאים חדשנים כמו: חשיבה ויזואלית בגישור, משחוק ושימוש בדימיון,כלים למיפוי קונפליקטים בארגון ובקהילה,וכו' גישור פנים ארגוני, בניית הסכמות,גישור בקהילה,הכשרת מגשרים

חוות דעת

מה דעתך על העסק?

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים