פרטים

כמה מילים על העסק
עיצוב זכוכית שוסטר - אצלנו מבצעים מגוון רחב של עיצובים בזכוכית: מקלחונים, מעקות, מראות וחיפויי זכוכית לבית ולעסק. אצלנו תקבלו יחס אדיב, נעים, יעיל ומקצועי. מותאם לצרכי הלקוח תוך עמידה בלוחות זמנים.
בין לקוחותינו:
רשת מכוני כושר ספייס, הילטון ת״א, המשביר לצרכן, שרתון ת״א, מכוני כושר מטי, רשת הסופרים קוסט 365, כמו כן אנו מיישמים עבודות למשרדי אדריכלות המובלים בארץ ולבתי יוקרה.
נשמח לראותכם באולם התצוגה שלנו בהרצליה, רח' סוקולוב 6, להציג בפניכם את מגוון עבודותינו ולהציע פתרונות עיצוב זכוכית של שוסטר לדרישות שלכם.
הפתרון לזכוכית בבית עובר אצל שוסטר עיצוב זכוכית.
שוסטר עיצוב זכוכית – פרופיל החברה
חברת שוסטר, שנוסדה לפני יותר מעשור, מעניקה ללקוחותיה איכות, חדשנות, שירות מקצועי ומגוון של עיצובי זכוכית המתאימים לחדרי הבית או העסק השונים ומשתלבים באופן מדוייק בעיצוב החלל.
החדשנות העיצובית, הטכנולוגיה, יתרונות החומר, מגוון הצבעים והאפשרויות חיזקו את מעמדה של הזכוכית כחומר גלם חשוב ועל-זמני, המאפשר פרקטיקה ואסטיקה בו זמנית. אנחנו, בשוסטר, אוהבים זכוכית ואת האהבה הזו אנו משקיעים במוצרים שאנו מציעים למגוון לקוחותינו.
זכוכית מאפשרת מציאת פתרונות נוחים ומעוצבים לבית, למשרד או לבית העסק. היום עיצוב בזכוכית הוא אמירה עיצובית אם בחיפויי קיר, דלתות, מעקות, מקלחונים ועוד. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ביטחון מקסימלי, עמידות, יחד עם אפשרויות עיצוב, הדפסה, רמת שקיפות ומגוון שימושי צבע, מבלי לוותר על אף אחד מהמרכיבים שהופכים את הבית או העסק לבטוח, פונקציונאלי ומעוצב.
את שוסטר הקימו יאיר ודוד, שני אמני זכוכית ודור שלישי למקצוע. זו הסיבה שהמקצועיות והנסיון הרב לאורך השנים מתבטאים באיכות המוצרים, שעומדים בתקנים המחמירים ביותר, תוך דגש על השירות המקצועי והאמינות. אנו מתעדכנים באופן קבוע בחידושים עולמיים, באימוץ ויישום טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. החל מחיפויי זכוכית, במעקות זכוכית מעוצבים ומעוגלים, במראות ובמקלחוני יוקרה. על מנת להפוך את חווית השהיה בבית או בעסק לנעימה הרבה יותר.
בשוסטר, אנו עובדים עם מיטב החומרים ומאפשרים מגוון סגנונות בהתאם להזמנת הלקוח. תוכלו למצוא אצלנו בין היתר: זכוכית מחוסמת,זכוכית צרובה,זכוכית מעוטרת,זכוכית צבעונית,זכוכית חלבית עם התזת חול זכוכית כפולה זכוכית מחוסמת,זכוכית צרובה,זכוכית מעוטרת,זכוכית צבעונית,זכוכית חלבית עם התזת חול זכוכית כפולה

חוות דעת

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים