העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

פרת תעשיות אנרגיה בע"מ

סגור עכשיו
סלעית 7 סלעית
פרת תעשיות אנרגיה בע"מ
מתמחים למעלה מ-30 שנה בתכנון, ייצור וביצוע של מערכות סולאריות, דודי חשמל ודודי שמש לחימום מים. הפתרונות המקצועיים והכלכליים הטובים ביותר באספקת מים חמים באמצעות אנרגיה סולארית. ציפוי אמייל עמיד בפני קורוזיה למשך שנים רבות, תוך שמירה על בריאות הדייר ואיכות מי השתייה.
א', ב', ג', ד', ה'08:00 - 16:00

חוות דעת גולשים

  (1)   2 מדרגים
שירות ויחס
מחיר
מקצועיות
מגוון פתרונות
אמינות
תמונות גולשים
תמונת המשתמש
עדי | 25/12/2018
(1)
שירות ויחס
מחיר
מקצועיות
מגוון פתרונות
אמינות
בבנין שלנו 24 דירות הבנין הוא פחות משנה בסיום השיפוץ בדירות שלי ובחיבור למערכת הברזים גילינו שאין מים חמים בכלל התקשרנו אין ספור פעמים למחלקת השירות הטכנאים שמגיעים הם לא מיקצועים מאוד אנטיפטים וחוצפנים כבר עברו יותר מחודשיים ועדיין המערכת לא עובדת אין מים חמים אלה אם מדליקים דוד חשמל. נאמר לי על ידי מנהל השרות שהמערכות הם באיכות מעולה ומאוד יעילות עדיין לא ראינו שום תוצאות חיוביות אפילו מים פושרים לא מקבלים רק קרים. אנחנו מאוד מקווים שימצאו מה התקלות ושהמערכת תפעל כשורה. נעדכן בהמשך
תמונת המשתמש
אליהו | 22/02/2018
(1)
שירות ויחס
מחיר
מקצועיות
מגוון פתרונות
אמינות
בבניין בו אני גר יש 30 דירות. בכולם הותקנו דוודים מחברת פרת. יש לנו בגג קולטי שמש. רוב הדיירים נכנסו לדירותיהם לפני כשנה בקירוב. בקיץ לא היו תלונות. כשהגיעה הסופה הראשונה הגיעו תלונות בווטסאפ על "אין מים חמים". עד כה 10 מתוך 30 דיירים התלוננו! החברה לא לוקחת אחריות. לטענתם האחריות פקעה כי עברה שנה מאז שהבנייו קבל טופס 4. שני דיירים אכן שילמו לחברה על החלפת יחידת החימום. אני לא יודע מה עם היתר. במקרה שלי אני יודע בוודאות שבפעם הראשונה בו רציתי להשתמש בחשמל לחימום המים, הדוד לא התחמם. או שהציוד גרוע או שיש ליקויים בהתקנה, בכל מקרה אני נותן "0" כוכבים עבור הציוד וגם עבור השירותיות.
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן