פרטים

כמה מילים על העסק
מאז 2001, קומטל ישראל פתרונות אלקטרוניקה בע"מ הינה חברה מובילה בשווקי התעשייה וההיי-טק בישראל, עבור פתרונות של מערכות ורכיבים אלקטרונים.
קומטל ישראל מומחית בתכנון, ייצור ושיווק לוחות אם (Backplane) ומערכות תקשורת וכן מייצגת יצרנים מובילים בעולם הרכיבים האלקטרוניים, ביניהם HARTING, WAGO, JAUCH, CP ELECTRONICS, APRA, MICROPOL, INELCO, RITTAL ועוד.

קומטל ישראל מתמחה בפתרונות שונים ומגוונים לתחום הצבאי והביטחוני, הרפואי, התעשייה, טלקומוניקציה, עיבוד נתונים, תקשורת, בקרת תאורה וכן שווקים ויישומים רבים נוספים. בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון של חברות החל מארגונים גדולים מאוד ועד לחברות הזנק (סטארט-אפ). חברות אלה הן מנהיגות בינלאומיות בתחומן ומובילות את ההייטק והתעשייה הישראלית!
השירותים והפתרונות שמעניקה קומטל ישראל ללקוחותיה הולמים את דרישת הלקוח, והנם משלב הקונספט המוקדם, לעבר שלב התכנון וכמובן לייצור וביצוע סופי של הפרויקט. כל זאת תוך שימוש בידע רב שנים של צוות המכירות ומהנדסי היישומים, וכן עם דגש רב על שירות לקוחות מצוין של צוות בעל ניסיון רב.

קומטל אלקטרוניקס (Comtel Electronics) פועלת גם באירופה, ארה"ב, ישראל וסין ובסיסה במינכן, גרמניה, מאז 1993. קומטל ישראל היא חברה פרטית הממוקמת בכפר-סבא, והיא חלק מקבוצת קומטל אלקטרוניקס (Comtel Electronics) - מובילת השוק בתחום המערכות והבאקפלנים (Backplane) בעלי הביצועים הגבוהים.

חזונה של חברת קומטל ישראל כולל תמיכה בכל שלבי הייצור והפיתוח בהייטק ובתעשייה הישראלית, נתינת מענה גמיש, מהיר ואיכותי לצרכי השוק המשתנים, ייצור פתרונות ממשיים בקצה הטכנולוגיה כמענה לצרכיו העתידיים של הלקוח וכן צרכיו המידיים, תוך מקצועיות, שירות וליווי לקוח ברמה הגבוהה ביותר. בשל כך נמצאת קומטל ישראל בחוד החנית של פתרונות האלקטרוניקה והחשמל בישראל ושותפה משמעותית בפיתוח השוק והתעשייה הישראלית. ייבוא, שיווק ומכירה של מכלולים ורכיבי אלקטרוניקה. ייעוץ, ניהול והובלת פרויקטים לאינטגרציה. ניהול ייצור ואינטגרציה של מכלולים אלקטרונים ואלקטרומכניים.

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים