פרטים

כמה מילים על העסק
מיי טריפ בע"מ הוקמה בשנת 2015 במטרה לשנות את מפת התיירות בישראל ולהעניק למטייל הישראלי חווית טיול איכותית ומיוחדת. כיום, מיי טריפ נחשבת כאחת מחברות התיירות המובילות בתחום הטיולים הגאוגרפיים, ידועה בזכות החדשנות והיצירתיות שלה, ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של טיולים איכותיים – טיולים פרטיים בהתאמה אישית, טיולים מאורגנים, טיולי משפחות, טיולי ספארי וטיולי ג'יפים בנהיגה עצמית לשלל יעדים ברחבי העולם.
קבוצת מיי טריפ כוללת את המותגים:
מיי טריפ טיולים גאוגרפיים my-trip.co.il
טנזניה טריפ Tanzania-trip.co.il
יוניק ויאטנם unique-vietnam.co.il
ג'יפ אנד טריפ jeepandtrip.co.il

טיולים פרטיים בהתאמה אישית
מיי טריפ המתמחה בטיולים פרטיים מותאמים אישית לצרכים ולתשוקות של כל לקוח ולקוחה. צוות המומחים שלנו מקשיב לצרכים והדרישות של כל לקוח, ובונה עבורו מסלול טיול ייחודי ואיכותי במגוון רחב של יעדים באפריקה, אסיה, אירופה, מרכז ודרום אמריקה.

טיולים מאורגנים בקבוצות קטנות
מיי טריפ מתמחה גם בהרכבת טיולים מאורגנים בקבוצות קטנות, תוך כדי שימת דגש על מסלול עשיר ומלא פעילויות מיוחדות, מפגשים תרבותיים, בעלי החיים המיוחדים לאזור ונופים עוצרי נשימה, בהובלת מדריכים ומדריכות מנוסים ומומחים ליעד ובמגוון רחב של יעדים באפריקה, אסיה, אירופה, מרכז ודרום אמריקה.

טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית
טיולי ג'יפים איכותיים ומיוחדים למגוון רחב של יעדים באירופה ואסיה: ארמניה, מונטנגרו, יוון ועוד, עם דגש על חוויה כיפית ומעשירה בדרכי שטח מיוחדות ובשילוב של נהיגה עצמית בג'יפים 4X4, פעילויות אקסטרים כגון רפטינג וגלישת מפלים, לצד מסלולי הליכה בשמורות טבע מדהימות, והכרת התרבות והמטבח המקומי.

טיולי תמריץ לחברות וארגונים
מיי טריפ מתמחה בטיולי תמריץ מותאמים אישית לחברות, קבוצות וארגונים לכל יעד שרק תרצו, תוך תכנון והוצאה לפועל של תוכנית טיול עשירה ומגוונת, תוך שימוש במומחיות והניסיון שלנו ביעדים השונים בעולם.

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים