פרטים

כמה מילים על העסק
שמי ישראל לינדר, מבעלי חברת לינדר משכנתאות והלוואות

המעניקה פתרונות מימון מהירים לעסקים וללקוחות פרטיים; חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל, עובד בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח ועם הבנקים הגדולים במשק, לרבות בנק פועלים, בנק מזרחי טפחות, בנק מרכנתיל ובנק ירושלים חברת מימון ישיר.

במסגרת הכשרתי המקצועית השלמתי לימודי קורס אשראי מתקדם וייעוץ משכנתאות בבית הספר "משכנתא פלוס" וכן קורס משכנתאות ונדל"ן במכללה הפיננסית, קשפלואו ירושלים.דרכי כיועץ מימון החלה לפני 8 שנים, כאשר ליוויתי עשרות רבות של רוכשי דירות בפרויקטים של נדל"ן בבית-שמש המתחדשת, וסייעתי ללקוחותיי להשיג את עסקאות המשכנתא המשתלמות ביותר עבורם.באותה תקופה, בה התמקדתי בתחום ייעוץ המשכנתא, התגבשה בי תובנה מהותית שלימים היא שנתנה לי את המוטיבציה להקים חברה בבעלותי. הבנתי שמה שמרתיע את הלקוחות יותר מכל זו הבירוקרטיה הכרוכה בהליכים הבנקאיים – הטפסים שקשה (עד בלתי אפשרי) להבין, התחקירים שיורדים לפרטי פרטים, ההמתנה המייגעת,

סימני השאלה שמרחפים מעל העסקה עד לרגע החתימה, ובמיוחד, תחושת הלקוח שהוא לבד במערכה. הבנתי שהיעד שלי הוא לקצר את הדרך עבור אנשים ולהפוך את הדברים פשוטים, ככל הניתן. כך הקמתי את חברת לינדר משכנתאות והלוואות, מתוך מטרה להציע פתרונות מימון מהירים, זאת מבלי להתפשר על יושרה מקצועית ועל איכות השירות.
מימון משכנתאות הלוואות

דירוגים וחוות דעת

קופון מתנה

מידע נוסף

העסק הזה שלך?לעדכון פרטים