פרטים

כמה מילים על העסק
משרדה של עורכת דין אלה רגב הינו מהמובילים בתחום דיני המשפחה בירושלים. המשרד מטפל בכל הנושאים בתחום דיני המשפחה הירושה והאפוטרופסות.

הטיפול והליווי המקצועי, המסור והקשוב הינו נר לרגלי המשרד וכל תיק הינו למעשה מכלול שלם שכולל רגשות, רצונות, אינטרסים, אתגרים ונושאים הדורשים את המענה המותאם במדויק למידותיו של כל לקוח ולקוח.

מטבע הדברים תחום דיני המשפחה כולל בחובו מענה לנושאים מגוונים רבים ורגישים שהנם מעבר להיבטים הכלכליים של מערכות יחסים בין בני זוג, ובין הורים וילדים.

המציאות המשתנה של ימינו מחייבת מענה לשלל נושאים שלא היו כה נפוצים בעבר- שינויים בעולם העבודה, שינויים בתחום החינוך, אחוז מתגרשים גדל והולך, ריבוי צורות משפחתיות נוספות כגון ידועים בציבור, הסכמי הורות משותפת, נישואין חד מיניים, משמורת משותפת, מעבר מגורים בארץ ובעולם ועוד.

הייצוג והליווי הנם בכל השלבים למן שלב ההתלבטות, המחשבה וקבלת ההחלטות ועד לשלב של עריכת הסכמים, התייעצויות, גישור, ייצוג בבתי משפט ובתי הדין, הכנה לקראת תסקירים של עובדים סוציאליים, וחוות דעת מומחים לרבות אקטוארים וסיום הטיפול בתיק.

עו"ד רגב עוסקת מזה כ 25 שנים בעריכת דין בתחום המעמד האישי.
בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, מוסמכת בגישור כללי, בגישור משפחה בעריכת יפוי כח מתמשך, ובוגרת השתלמויות רבות בתחום המשפחה, הירושה והאפוטרופסות, בעלת ניסיון רב בניהול תיקי מעמד אישי בבתי משפט למשפחה, בבתי הדין הרבניים ועריכת הסכמים בכל תחומי דיני המשפחה. עו"ד דיני משפחה, ייפוי כח מתמשך, צוואות

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
14 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
חני סלם | 18.02.2021
תמונת המשתמש
אלה עורכת דין ותיקה מנוסה והעיקר מסורה מאוד, דואגת ב 100% לטובת אינטרס הלקוח בצורה מקצועית מאוד, ממליצה מאוד
לדירוג המלא
דן כוכב | 18.02.2021
תמונת המשתמש
כלקוח כמה פעמים, ידעתי שאפשר לסמוך על עוהד אלה רגב , בעיניים עצומות. היא תעשה כל מה שיכולה, לתת ייצוג מעולה המקצועיות אכפתיות ואנושיות. ממליץ בכל הלב. דן
לדירוג המלא
מיקי קידר | 18.02.2021
תמונת המשתמש
אני קולגה, עורך דין במקצועי, ועוד אלה רגב סייעה לי בתחום ההתמחות שלה, כשנקלעתי לבעיות אישיות. אין מילים: מאור פנים, עדינות ורוך נשי בתחום שהעוסקים בו נוהגים כמו חיות טרף, מקצועיות, שליטה בתחום על כל החידושים שבו, אמינות ומהימנות: אני יודע להעריך כיצד היא חושבת על טובת הלקוח, ולא על מה טוב לה, שוב בניגוד אולי לאחרים כמותה. בעלת מ...קרא עוד
לדירוג המלא

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים