העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

פרופ' הלון דוד- מומחה בקרדיולוגיה

סגור עכשיו
ורדיה 12 חיפה
פרופ' הלון דוד- מומחה בקרדיולוגיה
פרופ' הלון למד רפואה בארץ לידתו באנגליה והתמחה בקרדיולוגיה בביה"ח הדסה בירושלים איפה הוא עבד למשך 10 שנים משנת 1973-1983. משנת 1984 הוא עובד במרכז רפואי כרמל בחיפה וקבל מינוי פרופסור חבר קליני מהפקולטה לרפואה בטכניון בשנת 2001. הוא התקבל כחבר באיגוד הקרדיולוגים של ארה"ב (FACC) בשנת 1990 וכחבר באיגוד הקרדיולוגים האירופאי בשנת 2000 (FESC). הוא חבר של האיגוד הקרדיולוגי הישראלי משנת 1980.הוא כיהן שנים רבות כמנהל המכון לצנתרי לב במרכז רפואי כרמל.
לפרופ הלון נסיון רב באבחון, בטיפול ובמעקב בטווח רחב של מחלות לב. הוא מנוסה בשיטות אבחון רבות כולל אבחנה קלינית, צנתורי לב, סי טי של הלב, מיפוי לב ואקוקרדיוגרפיה.
לפרופ' הלון נסיון לאורך שנים בהתפתחויות הרבות שהתרחשו בטיפול בעורקי הלב תוך כדי צנתור (אנגיופלסטיה) ובמיוחד בחידושים של השנים האחרונות. בשנים האחרונות הוא ייסד את הטיפול במסתמי לב תוך כדי צנתור במרכז רפואי כרמל ויש לו נסיון ארוך באבחון ומעקב של מחלות מסתמי הלב. בשנים האחרונות הוא התמקד במיוחד ב"צנתור לב וירטואלי" – סי טי לבבי - ומנצל שיטה זאת באופן שגרתי.
פרופ' הלון פעיל במחקר קליני ופרסם מעל 100 מאמרים בשטחים רבים בקרדיולוגיה. בשנים האחרונות הוא התמקד במיוחד באבחון מחלת לב בחולי סוכרת בעזרת סי טי (צנתור וירטואלי) והמשמעות של ממצאים אלו לחולים לאורך זמן. הוא מציג ממצאים ממחקריו בפורומים בין לאומיים נרחבים בארה"ב ובאירופה ובכנסים בארץ.
. פרופ הלון מקבל מטופלים בקליניקה שלו, שברחוב ורדיה 12 בשכונת ורדיה, בעיר חיפה.
ג', ד'16:00 - 20:00

חוות דעת גולשים

היה ראשון לדרג
תמונות גולשים
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד

  פרטי העסק

  הצג מספר
  048258983
  ,
  ורדיה 12 חיפה
  0737516007

  קרדיולוג מומחה .ממחלות לב וכלי דם. אבחנה קלינית, CT לבבי, צנתור לב, מיפוי לב, אקוקרדיוגרפיה.
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן