פרטים

כמה מילים על העסק
אור בלב בע"מ חברת סיעוד ותיקה בפריסה ארצית המתמחה בהענקת שירותי טיפול סיעודי , השגחה על חולים וקשישים מצד מטפלות סיעודיות ישראליות מקצועיות וצוות של אחיות פרטיות מנוסות ובעלות הסמכה. ניתן להזמין אחות פרטית או מטפלת סיעודית להשגחה על חולה בזמן אשפוז בבית חולים בכל חלקי הארץ בשעות היום ובלילה השירות ניתן ע"י אחיות מוסמכות מקצועיות או מטפלות סיעודיות אשר צמודות למיטת החולה בבית חולים ועוזרות לחולה באופן אישי ומקצועי ומסייעות לזירוז ההחלמה . אחות פרטית נותנת הרגשה של ביטחון לחולה ולבני משפחתו ניתן להזמין במיידי אחות מוסמכת או מטפלת להשגחה צמודה בכל חלקי הארץ לאחר ניתוח מגיע החזר מקופות החולים עבור השגחת אחות כנגד חשבונית של אור בלב בע"מ .
להזמנת אחות פרטית מוסמכת או מטפלת סיעודית לבית חולים אטו לבית ולבירורים נא להתקשר למוקד ארצי 1800202009 כמו כן ניתן להזמין עובדים מטפלים זרים במגוון שפות במיידי נא להתקשר - 04-8663443.

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
62 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
| 19.07.2020
תמונת המשתמש
שירות מקצועי צוות אדיב אחיות מצויינות רמת שירות מעולה
לדירוג המלא
תמר שמיר | 07.08.2019
תמונת המשתמש
בעלי עבר ניתוח והזמנו אחות סיעודית מחברת אור בלב חשוב לציין שתוך שעתיים מרגע ההזמנה הגיעה אחות בשם אריאלה שתמכה בנו לאורך התקופה שבעלי היה מאושפז מקצועית מנוסה בעלת רגישות אדיבות ומסירות . אין ספק שבזכות השירות המהיר והאדיב שקיבלנו מחברת אור בלב ומהצוות החלמתו של בעלי הייתה מהירה וקלה יותר תודה רבה גם לנאוה המקסימה יישר כוח !
לדירוג המלא
דר | 09.04.2018
תמונת המשתמש
לדירוג המלא
תגובות נוספות

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים