פרטים

כמה מילים על העסק
עו"ד סמי איליה, ותיק בתחום המשפט הפלילי ודיני צבא. מילא מגוון תפקידים במערכת הביטחון הצבא והמשטרה. מייעץ ומייצג בכל הערכאות בתחומי העיסוק המפורטים : תחום המשפט הפלילי, דיני צבא וזכויות חיילים, משפט חוקתי ומנהלי, נכי צה"ל. בנוסף, מייצג עובדי מדינה ואנשי זרועות הביטחון {שוטרים, סוהרים ואנשי שב"כ ומוסד} בכל הערכאות כולל בנושאי שימוע ועבירות משמעת.
נא צרו קשר 0772015482 050-6272695 משפט פלילי * * דיני צבא וזכויות חיילים, ממקימי אתר הקשב (www.hakshev.co.il )n) - משפט חוקתי ומנהלי* נכי צהל ** (לפרטים נוספים לחץ על לשונית אודות )

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
5 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
Wessam Hassan | 24.01.2021
תמונת המשתמש
הגעתי לעוד סמי איליה לאחר שפטרו אותי מהמשטרה שלא כדין, לאחר מאבק משפטי חכם ואפקטיבי במשך תקופה הצליח להתמודד בהצלחה רבה מול מערכת מאוד קשה ועקשנית , ואני סבור ובטוח שעורכי דין אחרים לא יכולים להתמודד מול ארגון כזה. אני מאוד מרוצה על הבחירה בן כעוד שמייצג אותי , אני קיבלתי את השירות המקצועי והטוב ביותר שיש. ממליץ בחום והאהבה על...קרא עוד
לדירוג המלא
תום | 29.09.2018
תמונת המשתמש
עורך דין מדהים שליווה אותי מהרגע שפנתי אליו בנושא עריקות של 8 חודשים לא ויתר ודאג לדבר עם כל מי שצריך לאחר תקופה קצרה של טיפול הגעתי למשפט יצאתי בלי עונש של כלא צבאי רק עם תנאי ממליץ בחום בן אדם זהב שלא מוותר ואומר תאמת בלי לייפות תמציאות
לדירוג המלא
עומר | 27.02.2014
תמונת המשתמש
שכרתי את שירותיו בעניין פלילי ידוע לי שניצח על כל התביעה הפלילית וגם בבית משפט אנשים המליצו עליו כי מכיר יותר מכולם את המשטרה אדם עקרוני ומכיר את כל העולם טיפל לי בנושא תוך חודשיים וביטלו לי את המשפט.
תגובות נוספות

מידע נוסף

קופון מתנה

שעת ייעוץ ראשוני חינם! עו"ד פלילי ודין צבאי, נכי צה"ל, מערכת הבטחון ועוד.
זה העסק שלך?לעדכון פרטים