פרטים

כמה מילים על העסק
האיורוודה היא שיטת הרפואה העתיקה בעולם שהובאה והופצה לראשונה בישראל ע"י ד"ר ערן מגון (.M.D), רופא קונבנציונלי, מומחה לשיטת האיורוודה. ד"ר מגון נחשב לחלוץ האיורוודה בישראל, בוגר מצטיין של בית הספר לרפואה של "הטכניון" בחיפה, מטפל ומלמד לפי השיטה מזה כ - 30 שנה.
האיורוודה היא מדע בריאות ורפואה טבעית שמקורו בתת היבשת ההודית העתיקה. היא רפואה טבעית והוליסטית (כוללנית) וגם מדע לרפואה מונעת, לבריאות, לאורחות חיים ולאריכות ימים.
כרפואה, כמו ברפואת משפחה או ברפואה פנימית, האיורוודה היא רפואה המטפלת בכל בעיות ומחלות האדם, ובעיקר בבעיות מתמשכות עד כרוניות.
אחד הדברים המיוחדים לרפואת איורוודה הוא שהטיפול מתחיל קודם כל באבחון טיפוס הגוף - נפש של המטופל, ואבחון חוסר האיזון של הטיפוס. רק אז ניתנות ההמלצות האישיות והספציפיות המותאמות לאבחון:
1. תוכנית תזונה אישית בשלבים – על פי הבעיה או המחלה, אבחון תכונות הטיפוס, תפקוד מערכת העיכול.
2. צמחי מרפא ותרופות טבעיות – לטיפול בבעיות רפואיות, לחיזוק, מניעה ואיזון.
3. שיפור אורחות חיים – הרגלי אכילה, שינה ועוד – ניתנות המלצות להתאמת סדר היום לשעון הביולוגי המאובחן ובהתחשב בשגרת היום הקיימת כעת.
4. שיטות לניקוי רעלים – לפי הצורך.
5. שיטות להרפיית מתח, נשימות, מדיטציה – לפי הצורך. ד"ר מגון צבר ניסיון רב בטיפול במחלות ובעיות מערכת העיכול, עייפות, מתח, נדודי שינה, השמנת יתר, עודף כולסטרול, סוכרת, מחלות עור כולל פסוריאזיס, בעיות גינקולוגיות, מחלות מפרקים, אלרגיות, בעיות אף-אוזן-גרון ועוד.

חוות דעת

מה דעתך על העסק?

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים