פרטים

כמה מילים על העסק
מסגריית אפסילון - משנת 1988.מסגרייה מובילה בתחום עבודות המסגרות בברזל אלומיניום ועבודות נירוסטה, פרגולות אלומוניום ופרגולות בשילוב פלדה ואלומיניום. החברה מבצעת פרוייקטים שונים במגזר הפרטי ,העסקי והמוסדי.שירות, אחריות, אמינות מהמובילים בענף מגוון המוצרים שלנו מכיל : פרגולות אלומוניום ופרגולות בשילוב פלדה ואלומיניום, מעקות ,שערים, סורגים וגדרות מעוצבים- מברזל או אלומיניום. המגוון הרחב של מוצרי אפסילון מכיל שערי כניסה,שערי חנייה,שערים חשמליים,שערים חשמליים בשלט רחוק, שערים נגררים ועוד

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
11 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
| 09.06.2014
תמונת המשתמש
הוא מאוד נחמד. כשהוא הבין שאני לחוצה בזמנים הוא עשה ממש מאמץ להביא את הכל בזמן. הוא הגיע עם עוד מישהו והם תיקנו עוד כל מיני דברים באותה הזדמנות. יצאתי מרוצה ממנו :)"
| 09.06.2014
תמונת המשתמש
ממליץ בחום על העבודה של אפסילון עבודות מתכת בעקבות ניסיון שני של עבודות איתם - גם אצלי ביצעו גדר גינה ואצל אחי ביצענו שער חשמלי אוטומטי . ניסים בחור הוגן מאוד , גם שהתגלתה תקלה במנוע החשמלי לאחר 3 חודשים אצל אחי קיבלנו שירות מיידי והמנוע הוחלף בלי שאלות ובלי עניינים! בהחלט חברה אמינה ומקצועית."
מיקה | 13.06.2013
תמונת המשתמש
בעל מקצוע אמין ונחמד מאוד , הכי חשוב לי שהוא לא מנסה כמו בעלי מקצוע "לדחוף" ולהוסיף דברים אלא מה שהייתי צריכה. עבודה טובה ומחיר טוב . המלצתי עליו לשכן שלי וקיבלתי על זה כסף !! יש להם תוכנית כזו.. באמת אחלה!!

מידע נוסף

קופון מתנה

ייעוץ טלפוני חינם למתקשרים דרך b144: מגוון עבודות מסגרות, אלומיניום ונירוסטה.
זה העסק שלך?לעדכון פרטים