פרטים

כמה מילים על העסק
משפחתון לילך זוכת הגן הנבחר בצפון בעל 17 שנות מוניטין!!!
אודות הגן:
"משפחתון לילך" הוקם ונוסד בשנת 2000,מתוך רצון להביא לרמת איכות וחינוך בסטנדרטים גבוהים, נוסף על רוח חינוכית צעירה חדשה ומתחדשת.
המשפחתון הוקם מתוך אמונה עמוקה כי: אבן הדרך החשובה ביותר בהתפתחות הילד נמצאת בגיל הרך. תחילה בפעוטון,מאוחר יותר בגן הילדים וכן במסגרות העתידיות...

בהקמת הגן הושקעה חשיבה מעמיקה בעצוב וארגון הסביבה החינוכית באופן שנשמר עד כמה שניתן הדמיון לבית מצד אחד וסיפוק הצרכים הפיזיים והנפשיים של הילדים ע''פ קצב התפתחותם וגדילתם מצד שני.
הגן שופע בציוד חדיש ומתקדם, מתקני חצר מדהימים ( ובטיחותיים- בעלי תו תקן), חדר ג'מבורי, משחקים וצעצועים הטובים מסוגם כמו: STEP 2 LITTLE TIKES FEBER וכדומה, וזאת מתוך מטרה להעניק לילדים סביבה חינוכית מאתגרת וחווייתית מלאת תוכן, פעילות, עשייה ויצירה- והכול כדי לאפשר להם ילדות מאושרת,ומלאת חום ואהבה.
המשפחתון פועל תחת פיקוח של איחוד גני הילדים- להגשים חלומות אשר משמש כאגוד הארצי לגני הילדים הפרטיים,
הגן מרושת במצלמות במעגל סגור,גלאי עשן וכן מבוטח בביטוח מחמיר ומקיף, בחברת ביטוח אשר נחשבת כמתמחה וכגוף הגדול ביותר בארץ לביטוח גני ילדים ומשפחתונים.

כל גיל והצרכים שלו
הגן מחולק ל-3 קבוצות גיל:
תינוקייה ,פעוטות ובוגרים - מגיל 3 חודשים עד 3 שנים.
במשפחתון לילך מתחייבים לתת מענה לכל ילד וצרכיו האינדיווידואליים.
אנו סבורים כי לכל גיל יש את המאפיינים והצרכים שלו, לכן התאמנו את הסביבה, האווירה והמשחקים כך שיתנו מענה לכל גיל. יחד עם זאת, אנו מאמינים כי החשיפה וההיכרות עם הגילאים השונים תורמת להתפתחותם של הילדים.
במשפחתון לילך לכל קבוצת גיל יש תוכנית עבודה שנתית , התאמה בארגון המרחב,וזמן התייחסות מיוחד, תוך שימת דגש על כל ילד/ה וצרכיו הפרטניים.

החוגים במשפחתון לילך:

במשפחתון לילך אנו בוחרים עבור ילדכם חוגים איכותיים וייחודיים, תוך דגש על פיתוח הגוף והנפש כאחד לפיכך רק אצלנו במשפחתון לילך מתקיימים חמישה חוגים מדהימים:
ריתמוסיקה
שעת סיפור - תאטרון בובות.
טבע וחיות
ליווי התפתחותי
חוג יוגה
בשביל ההורים:
משפחתון לילך מותאם ללוח העבודה של ההורים, ונפתח מדי יום משבע וחצי בבוקר עד רבע לארבע או עד ארבע וחצי אחר הצהריים.
שלכם תמיד לילך תינוקייה - פעוטות - בוגרים

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
17 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
רות | 24.12.2018
תמונת המשתמש
לא קיים עוד גן כמו של לילך!!
לדירוג המלא
זהבה כץ | 30.10.2018
תמונת המשתמש
גן מספר 1 עבודה מהלב טיפול מהלב ,,, לילך בוחרת בקפידה את המטפלות ואין תחלופה. הגן נקי, אף מטפלת לא יוצאת לעשן כולן בגן גם בזמן השינה. אף מטפלת לא הולכת להכין אוכל הכל מוכן ומוגש סמוך לשעת האוכל. אוכל ביתי נקי לילך לא חוסכת בכלום וממש משקיעה בילדים ובקשר שלה עם ההורים. לא סתם זכתה לגן הנבחר בצפון. מעבר לזה שיש מצלמות והגן בטיחותי...קרא עוד
לדירוג המלא
ענבל ואלי | 19.03.2018
תמונת המשתמש
גן מעולה. לילך דואגת לפרטים הקטנים . יש קבוצות מחולק לפי גילאים.לילך מאוד מכילה ויודעת להקשיב מאוד אוהבת את הילדים ורואים את זה מהרגע הראשון. היא גננת וזה מעולה אבל גננת צעירה וחמודה של פעם..אכפתית ולא הולכת לישון עד שהכל במקום.חושבת על הילדים ויש לה נסיון עשיר .באמת שאפו
לדירוג המלא
תגובות נוספות
זה העסק שלך?לעדכון פרטים