פרטי העסק

רשת ההלבשה התחתונה לנשים המובילה בישראל: אפרודיטה מציעה מגוון גדול של חזיות ותחתונים, בגדי ים והלבשת פנאי ופריטי הלבשה תחתונה סקסיים וטרנדיים במגוון סגנונות ומידות. לרשת 70 סניפים בכל רחבי הארץ, חלקם בבעלות הרשת וחלקם בזכיינות. בין המותגים שרשת אפרודיטה מייצגת תוכלו למצוא את סימון פרל, האנקי פנקי וספנקס וביגוד סקסי של דרים גירל.

קרא עוד
טלפון
שלח לי את הפרטים לנייד
 

גלריה

תמונות העסק

   תמונות גולשים

     

    חוות דעת גולשים

    (1) 4 מדרגים
    תמונת המשתמש
    מה ההתרשמות שלך מהעסק?
    תמונת המשתמש
    אורנה 29/05/2013

    נופת צופים עד מועד התשלום, דקה אחרי התשלום אם מתעוררת בעיה (אפילו שמדובר בטעות שלהם) הלקוח כבר לא שווה יותר. במקום להתנצל מטרטרים, מזלזלים ופשוט מתעללים. מילא שהסניף מגעיל, שלחתי פקס, מייל והשארתי הודעה בשירות הלקוחות - אין עם מי לדבר ואיש גם לא מגיב - פשוט בושה. חברים אתם הפסדתם אותי ולא להיפך.

    קרא עוד
    תמונת המשתמש
    אורית רונן 10/06/2015

    בושה לאפרודיטה קנינו בצער רב שעתיים לאחר מכן אי אפשר לקבל את כספי אין החזרות גם אם מדובר באדם לקוי ראיה . טיפש מי שנכנס אליכם עוד פעם. לפי חוק אתם חייבים 24 לזכות. איפה החוק.

    קרא עוד
    תמונת המשתמש
    קרן פאר 26/03/2017

    מעולם לא נתקלתי בהתנהלות כל כך מבישה של חברה.לפני חודש בתי רכשה עבורי פיג'מה ושילמה במזומן בסניף קניון הזהב. למחרת בבוקר הגעתי לחנות על מנת להחליף ומשום שלא מצאתי תחליף הולם ביקשתי החזר כספי על פי החוק זה אפשרי תוך 48 שעות. במקרה שלי לא עברו אפילו 12 שעות. נאמר לי שאין אפשרות להחזיר את הכסף כי עבר יום וסגרו קופה ולכן לקחו את הפרטים שלי ואמרו שישלחו אותם למשרדים ותוך שבוע אקבל צ'ק בחזרה. המתנתי שבוע, 10 ימים ואפילו שבועיים אך כמובן איך ניחשתם????הצ'ק לא הגיע. פניתי שוב לחנות הטלפון שלהם לא תקין ולכן אי אפשר בכלל לדבר אתם. נפגשתי עם מנהלת החנות שהבטיחה שתדבר עם שירות לקוחות ותבדוק מה קורה. למחרת יצרה איתי קשר ואמרה לי שהצ'ק יצא. חיכיתי שבוע ושום דבר .חיכיתי שבועיים ועדיין לא קיבלתי כלום.מצב הזוי ביותר. שילמתי על מוצר. ביקשתי החזר כספי ועבר כבר חודש ואין עם מי לדבר. גם שירות לקוחות לא עונה. ביזיון אחד גדול. מעולם לא אכנס שוב לחנות הזאת.

    קרא עוד

    עסקים נוספים בהלבשה תחתונה

     

    קטגוריות