פרטים

כמה מילים על העסק
בלב חורשת אקליפטוסים ירוקים ומרחבים פתוחים בקיבוץ שפיים, מחכה לכם פארק אתגרי ענק בו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פעילויות אתגריות וחוויות באווירה של טבע ירוק.
עשרות דונמים המחולקים למתחמים שונים המאפשרים למשפחות, בודדים ולקבוצות הנאה המשלבת מספר אטרקציות בו זמנית וכל זה במרחק של מספר דקות מתל-אביב, הרצליה ונתניה.

בפארק האתגרי פיינטבול שפיים מגוון אטרקציות:

פיינטבול-זהו ספורט אתגרי מרתק ומשעשע המתאים ליחידים, משפחות, קבוצות ולבעלי רוח הרפתקנית. משחק פיינטבול משלב אינטליגנציה, חשיבה מהירה, יכולת קבלת החלטות ועבודת צוות. הקסם של המשחק הוא האופן שבו הוא מלכד אנשים ולכן הוא מתאים במיוחד לימי כיף, השתלמויות, גיבוש חברים לעבודה, חיילים ליחידה, אירועים משפחתיים ועוד.
מתחם קליעה-הכולל ירי בחץ וקשת מקצועיים, וירי ברובי פיינטבול על מגוון רב של מטרות.
קארטינג-במתחם שני מסלולים מיוחדים. אחד לקטנטנים והשני מסלול ענק לילדים נערים ומבוגרים כאחד לתחרויות או לכיף.
מבוך משימות וניווט-אנו נוביל אתכם לכניסה, אבל את היציאה תצטרכו למצוא לבד בעזרת הרגליים בתחרות ניווט או בעקבות כתב חידה מיוחד.
סדנאות - O.D.T סדנאות בישול בשטח וסדנאות חץ-וקשת. הנחיית הקבוצות נעשית ע"י מדריכים מוסמכים, ומטרת הסדנאות היא פיתוח כישורים חברתיים והקניית מיומנויות כמו מנהיגות וניהול וכל זאת בעזרת פעילויות אתגריות ובתנאי שטח.
*במקום יש מתחמי אירוח לקבוצות מזמינות, שולחנות קק"ל לפיקניק ואזור לעל האש.
** קיימת אפשרות לכיבוד וארוחות (חלבי/בשרי). פיינטבול קארטינג חץ וקשת ימי הולדת מסיבות רווקים/ת ימי כיף יום גיבוש יום חברה יום כיף

חוות דעת

מה דעתך על העסק?

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים