מחיר התקנת אסלה

כמה עולה התקנת אסלה?

עלות התקנת אסלה נעה בין 650-290 ₪.

 

ממה מורכב מחיר התקנת אסלה?

המחיר מתייחס להתקנת אסלה בתשתית קיימת ולא כולל עלות האסלה או הניאגרה. בנוסף, קניית אסלה מבעל המקצוע תייקר את המחיר. כמו כן, עלות התקנת אסלה סמויה תהיה יקרה יותר מהתקנת אסלה סטנדרטית, וגם מורכבות ההתקנה תשפיע על המחיר. לדוגמא, אם נדרש לבצע חיבור של האסלה אל הרצפה עם סיליקון, העלות תהיה שונה מהתקנה בטכניקות שונות כמו הברגה.
 

מה ההבדל בין אסלה סמויה לאסלה גלויה?

אסלה סמויה היא אסלה המחוברת לקיר ולא לרצפה. הניאגרה מבוטנת בקיר הצמוד לאסלה, ולא נראית לעין חוץ מלחצן הדחת המים, לכן היא נקראת - ניאגרה מוסתרת/סמויה. בשנים האחרונות ניאגרות סמויות נפוצות מאוד בבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק, בתי מלון, מוסדות ציבוריים ועוד.
אסלה הסמויה מעניקה נוחות ניקיון באזור האסלה, והמראה שלה מעניק מראה אסתטי ומודרני.

לעומת זאת, הניאגרות הגלויות הן האסלות הסטנדרטיות המוכרות לכולם. הן מחוברות לרצפה, בגובה 0.9 מ'. הן בשימוש כבר 30 שנה ועד היום בוחרים להתקין אותן בבתים חדשים. כמו כן, הן נוחות לשימוש ולפעמים גם עלותן יותר זולה מאשר ניאגרות סמויות.
 

מה חשוב לדעת על התקנת אסלה?

לפני שקונים אסלה וניאגרה, חשוב לבדוק אם הן מתאימות לתנאי השטח. לא ניתן ליישם כל סוג של אסלה בכל חדר שירותים, ולכן מומלץ להתייעץ עם אינסטלטור טרם הרכישה. כמו כן, כדאי לרכוש אסלה מחברה המספקת אחריות לשנים. 

 

אילו סוגי אסלות וניאגרות קיימים?

קיימים מספר סוגים של אסלות, ובהתאם להם משתנים אופן ההתקנה והמחיר.

 1. אסלה עומדת - נקראת גם אסלת P. אסלה זו ניצבת על הרצפה והניאגרה שלה, שבדרך כלל עשויה פלסטיק, נתלית על הקיר מעליה. התקנת אסלה זו היא פשוטה יחסית ולכן מחירה הוא הזול ביותר. 
 2. אסלת מונו-בלוק - זוהי בעצם יחידה אחת של אסלה וניאגרה העשויות קרמיקה. המראה של אסלה זו הוא אסתטי יותר ומחיר ההתקנה מעט יקר יותר. 
 3. אסלה תלויה - אסלה זו נתלית על הקיר ולא מונחת על הרצפה. הניאגרה התואמת לאסלה תלויה היא בדרך כלל ניאגרה נסתרת, החבויה בתוך הקיר. אופן ההתקנה של אסלה זו הוא המורכב ביותר, ולכן מחירה הוא הגבוה ביותר.

מחיר התקנת אסלה מציג את טווח המחירים הממוצע בשוק. המידע נאסף ממגוון עסקים ברחבי הארץ. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד.

מחירים מומלצים לאינסטלטורים

עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות
 • עמרם שירותי אינסטלציהעמרם שירותי אינסטלציה
  (3 המלצות)
  פתוח 24/7קיבלתי שרות מצוין
  אתראתר
 • אריה שמעון-אינסטלציה ושיפוצים 24 שעותאריה שמעון-אינסטלציה ושיפוצים 24 שעות
  (2 המלצות)
  נותן שירות באזור נס ציונה
  פתוח עד השעה: 17:00אריה שמעון מנוסה בעבודות ותיקונים בארבעה תחומים עיקריים: * שיפוצים כלליים, קרמיקה וריצוף * עבודות אינסטלציה מים וביוב * ע
  אתראתר
 • ד.ש מערכות מים איתור ואינסטלציהד.ש מערכות מים איתור ואינסטלציה
  פתוח עד השעה: 20:00ד.ש מערכות מים איתור ואינסטלציה המומחים לכל עבודות האינסטלציה תחת קורת גג אחת! מעניקים שירות ללקוחות פרטיים בתי עסק ומסודות.