כולנו התנסינו בזה בעבר - הריח הרע מתחיל לפתע לעלות מכיוון השירותים או הכיור, ואתם מגלים שיש סתימה. אתם לא אומרים נואש - אתם לוקחים את החומר לפתיחת סתימות , מתחילים לפמפם עם הפומפה, ומצפים שהכל ירד למטה - אבל הסתימה עדיין מתעקשת להישאר ונראה שהיא לא מתכוונת להיעלם.

במקרים אלו, ברור שאין שום מנוס, אלא ליצור קשר עם אינסטלטור שיגיע כמה שיותר מהר, בכדי שיטפל בסתימה.

 

אז איך נבחר באינסטלטור המתאים לפתיחת הסתימה?

זמינות 

קודם כל, כשאתם צריכים לבחור באינסטלטור, כדאי לשים לב מהי מידת הזמניות שלו. זמינות היא אמנם לא המרכיב הקריטי ביותר לפתיחת סתימה, אבל היא עדיין חשובה. בניגוד להתפוצצות של צינור למשל, הרי שבמקרה של סתימה, לא חייבים להזמין את האינסטלטור ב2 בלילה (וזה גם לא מומלץ אם זה לא מקרה חירום - כי האינסטלטור כמובן דורש תעריף גבוה יותר עבור קריאות חירום בלילה). אם הסתימה יכולה לחכות כמה שעות, רצוי לבחור באינסטלטור שיוכל להגיע אליכם בשעות נוחות יותר - ואז גם תוכלו לבחור בנינוחות את האינסטלטור הטוב ביותר ולא בפאניקה, וגם תוכלו לקבל תעריף טוב יותר. עם זאת - חובה שהאינסטלטור יהיה זמין עבורכם בכל מקרה ובכל שעה שבה אתם זקוקים לו.

מקצועיות וניסיון 

יש כמובן חשיבות גם למקצועיות ולניסיון ואפילו להסמכה הפורמלית של האינסטלטור שאיתו אתם תצרו קשר. יש מקרים שבהם אנו חושבים כי אינסטלטור הוא פשוט מן "הנדי-מן" שיכול לפתור כל תקלה, וזהו אדם עם ידיים טובות. בפועל, כדי לטפל בבעיות אינסטלציה, יש צורך בידע מקצועי של ממש ובהבנה מעמיקה של בעיות בצנרת. כדאי תמיד לבחור באינסטלטור שיש לו הסמכה ברורה, ושהוא לא חאפר. גם אם האינסטלטור המקצועיים דורשים יותר כסף בחלק מהמקרים - הרי שהם מבטיחים לכם תיקון טוב יותר.

טיפול בסתימה עם אחריות

למרות שהסתימה היא לכאורה בעיה פשוטה מאד (והרי היא לא פשוטה, עובדה שאתם זקוקים לאינסטלטור), הרי שאתם זקוקים לאינסטלטור שיוכל לספק לכם גם תעודת אחריות על התיקון שלו .זה אומר שאם יש בעיה והסתימה חוזרת על עצמה, אתם תוכלו לקבל תיקון נוסף ללא תשלום. לרוב, אינסטלטור שמוכן להעניק אחריות תמורת התיקונים שלו - הוא איש מקצוע שמחויב לאמינות השירות שלו.

 

לבחור תמיד מתוך נינוחות

נכון שהסתימה היא לא בדיוק חוויה נעימה והיא מפיצה ריח בעייתי, אבל זו לא סיבה להיכנס לבהלה ולבחור במהירות את האינסטלטור. הקדישו את הזמן המתאים, התייעצו עם אנשים והשוו בין מספר אנשי מקצוע - עד שמצאו את האינסטלטור הטוב ביותר לטיפול בסתימה.

מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאו אותו בקלות בקטגוריית אינסטלטורים באתר B144 בעזרת סינון מתקדם לפי מיקום, התמחות והמלצות של לקוחות מרוצים