העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר החלפת רשת לחלון

כמה עולה החלפת רשת לחלון?

עלות החלפת רשת לחלון היא בין 250-100 ₪, המחיר מתייחס להחלפת כל הרשת וכולל עבודה וחומרים (חלון בגודל 100X100 ס"מ).
 

ממה מורכב מחיר החלפת רשת לחלון?

מחיר החלפת רשת לחלון מורכב ממדידות הרשת הקיימת, בחירת רשת איכותית ועמידה למניעת חדירת מעופפים שונים, פירוק המסגרת בהתאם לצורך, הוצאת הגומי מהמסגרת, פירוק הרשת הישנה, התקנת רשת חדשה והידוק באמצעות הגומי, הרכבת המסגרת על הפתח.
 

איך מרכיבים רשת לחלון?

התקנת רשת לחלון בבית, בדירה או במשרד דורשת מיומנות טכנית וכלי עבודה שיש לכל אחד. אם נמצאים בשלב הבנייה, מלאכת הרכבת הרשתות לחלונות הנכס תופקד בידי קבלן אלומיניום שאחראי גם על ייצור והתקנת החלונות והמסגרות. חשוב לציין כי החלפת רשת לחלון בקומה גבוהה מחייבת פירוק של מסגרת הרשת.

כדי להתקין רשת לחלון יש להחליט איזה רשת מעוניינים להתקין (גלילה, הזזה, קבועה), ובהתאם לצורך יש להחליף את המסגרת. אם מחליפים רשת קיימת מומלץ לפרק את המסגרת כדי לעבוד בנוחות ובבטחה, ולאחר פירוק המסגרת מוציאים את הגומי כדי להוציא את הרשת הישנה. יש לחתוך את הרשת לפי מידה מדויקת, מניחים את הרשת על המסגרת ומכניסים את הקצוות למסילה הייעודית ומהדקים את הרשת עם הגומי.

כאן באתר B144 תוכלו למצוא רשימה ארוכה של בעלי מקצוע המתמחים בתיקון והחלפת רשתות לכל סוגי החלונות והדלתות, כדאי לקרוא מידע על איש המקצוע ולהתרשם מחוות דעת שנכתבו עליו.
 

מחיר החלפת רשת לחלון מייצג את טווח המחירים הממוצע בתחום תריסים וחלונות. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל החלון, מספר חלונות ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לתריסים וחלונות


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות