העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי

כמה עולה החלפת מנוע לתריס חשמלי?

עלות החלפת מנוע לתריס חשמלי היא בין 1,400-800 ₪, המחיר מתייחס למנוע חשמלי סטנדרטי המתאים לתריס עם שלבים העשויים מאלומיניום ופוליאוריטן מוקצף במשקל של עד 100 ק"ג. עלות החלפת מנוע לתריס חשמלי במשקל מעל 100 ק"ג היא החל מ-2,000 ₪.
 

ממה מורכב מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי?

מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי מורכב מאבחון התקלה בתריס, פירוק המנוע הישן והמקולקל והתאמת מנוע חדש ואיכותי בהתאם למשקל התריס. המחיר מורכב ממנוע חדש ואיכותי עם אחריות ארוכה, בדרך כלל תקופת האחריות היא ל-5 שנים. אם התקלה במנוע גרמה לשלבי התריס החשמלי להיות תקועים בארגז במצב מגולגל המחיר יתייקר מאחר והטכנאי חייב לפרק את כיסוי הארגז ולהוציא את התריס על מנת להתקין את המנוע החדש.
 

מה חשוב לדעת לפני שמחליפים מנוע לתריס חשמלי?

יש להתאים את המנוע למשקל התריס, סוג השלבים וקוטר ואורך של צינור הגלילה. כך לדוגמה, אם צינור הגלילה של התריס החשמלי בבית שלנו הוא באורך 70 ס"מ ומשקל התריס הוא 50 ק"ג – המנוע המתאים הוא של 30 ק"ג.

חשוב לדעת כי שלבים העשויים מאלומיניום מלא ללא פוליאוריטן מוקצף שוקלים יותר, לכן יש להתאים מנוע עוצמתי יותר. כדאי להחליף למנוע המתאים לתריס במשקל עד 100 ק"ג, וכך אם תחליטו להחליף את השלבים המוקצפים לא תצטרכו להחליף את המנוע.

האחריות על מנוע פשוט מסין היא עד שנה, לכן מומלץ להתקין רק מנוע איכותי מתוצרת כחול לבן או חברות מובילות באירופה. מנוע איכותי מגיע עם אחריות ל-5 שנים.
 

מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי מייצג את טווח המחירים הממוצע בתחום תריסים וחלונות. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל התריס, סוג ואיכות המנוע לתריס חשמלי ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לתריסים וחלונות


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות