העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

המדריך לתיקון טלפונים סלולאריים

הטלפון הסלולארי שלנו כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו ונדמה כי הוא תמיד יישאר כאן לצידנו.

clock-icon 1 דקות קריאה

הטלפון הסלולארי שלנו כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו ונדמה כי הוא תמיד יישאר כאן לצידנו.

יחד עם זאת, המציאות מראה כי כל אותם הסמארטפונים, חכמים ככל שיהיו, חשופים כולם למפגעים שונים ובהחלט לא ימשיכו לשרת אותנו באופן רציף ללא תיקון מתאים. נקודת האור היא שכמעט כל תקלה או פגיעה בטלפונים הסלולאריים ניתנות לתיקון ולהלן המדריך השלם בנושא זה. 

תקלות נפוצות בטלפונים סלולאריים

ניתן להצמיד לכל סוג של סלולאר את ה- "מחלה" האופיינית לו. יש שיגידו שהאייפון סובל מהצטברות אבק באיזור המצלמה האחורית ושבדגמי גלקסי יש מספר רכיבי פלאש אשר נוטים להתקלקל. אז אמרו... גם אם ישנן נטיות כאלו ואחרות לטלפונים מסוימים, הרי שכולם ללא יוצא דופן עשויים להזדקק לתיקון בעקבות המצבים הנפוצים הבאים :

  •  חדירת רטיבות לתוך המכשיר
  •  מקשים פיזיים אשר אינם עובדים כגון כפתור ה- home
  •  שבר במסך מגע או מסכי מגע שאינם מגיבים
  •  חדירת ווירוסים
  •  בעיות בקליטת Wi-Fi
  •  ירידה באיכות הסאונד של הרמקולים
  •  עדשת מצלמה שבורה
  •  ועוד מגוון רחב ביותר של תקלות.

 

המכשירים החכמים עשויים להתקלקל עקב בעיות חומרה/תוכנה אך גם בעקבות חבלות ונזקים פיזיים שונים למרכיבים החיצוניים והפנימיים והדבר נכון לא רק לסמאטרטפונים אלא לכל סוגי הסלולאריים הקיימים.

 

אז כיצד מתקנים?

ישנם סרטונים רבים ברשת המדגימים כיצד לתקן לבד טלפונים סלולאריים בשיטת העשה זאת בעצמך, אך דעו לכם כי ללא הציוד המתאים והמיומנות הנדרשת מלאכה זו מתגלה בסופו של יום כגוזלת משאבי זמן וגורמת יותר נזק מתועלת.

מהו הפתרון? לגשת אל מעבדת תיקונים מתמחה ומנוסה שתטפל בבעיה. עליכם לבחור במעבדה איכותית ובעלת מוניטין לתיקון הסלולארי שלכם וזאת על מנת לקבל את הפתרון הנכון ולקבל אחריות על כך. כיום המעבדות הרציניות יותר מציעות שירותים שונים של איסוף ואספקת הסלולאר בחזרה לאחר תיקון עוד באותו היום, שימוש בחלפים מקוריים, ייעוץ ואיתור תקלות חינם בטלפון, תיקון של כל סוגי התקלות ועד לחזרה מלאה לתפקוד של טלפונים אשר נרטבו והתפתחה בהן קורוזיה.

 

לסיכום, מומלץ מאד לבצע תיקון במעבדת תיקונים אשר מתמחה בתיקון ניידים. העלויות לרוב אינם גבוהות בוודאי ביחס לנזק אשר עשוי להיגרם למכשיר כתוצאה מטיפול רשלני. באתר בזק144 תוכלו למצוא מגוון מעבדות באזור מגוריכם.