העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

תחפושות בפורים: למה נתחפש בפורים 2019

חג פורים בפתח, והגיע הזמן לתכנן את התלבושות ולהסתער על חנויות התחפושות. מהם הטרנדים הלוהטים והעדכניים ביותר לתחפושות השנה, למבוגרים, ילדים או אפילו תינוקות?!

משפחה בפורים

דבר ראשון – שמחייב אתכם בכול סוג של תחפושת: בדקו את עמידות התחפושת בפני אש וההתאמה שלה לתקן ישראלי. ודאו שאין בתחפושת חלקים דליקים וכאשר מדובר בתחפושת של ילדים ותינוקות, שאין חלקים שניתנים לתלישה קלה, חדים או כאלה שתינוקות או ילדים עלולים לבלוע. 
בגילאים הקטנים, התייחסו לתחפושות כאל צעצועים לכל דבר: כשם שאתם מעוניינים בצעצועים בטוחים לילדים שלכם, כך צריכות להיות גם התחפושות.

 

תחפושות למבוגרים

תחום התחפושות למבוגרים מתחלק לשני סגנונות עיקריים:
מי שאוהבים להתחפש בתחפושת אישית, ומי שאוהבים לבוא מחופשים בזוג, לכל מסיבה או אירוע. 
לאחר שהחלטתם אם אתם "זוג או פרט", ההחלטה הבאה היא להתחפש בתחפושת מוכנה מראש, בתלבושת ממחסן תלבושות או בתחפושת מקורית, שאתם מרכיבים בעצמכם.
קשה לדעת מה יהיה השנה במיוחד באופנה בקרב המבוגרים, אבל סדרות טלוויזיה ימשיכו להיות באופנה, כאשר "בית הנייר" מספקת הזדמנות מעולה לתחפושת פשוטה, זוגית או אישית. 
בתחום התחפושות הסקסיות נמצא את וונדר וומן – בעיקר בסטייל של "זה כל כך נדוש, שזה כבר מגניב" – טייסת בסרבל צמוד או כל סוג של "גירל". הגברים בעלי המידות הנכונות יכולים להתהדר בתחפושת גלאדיטור או סופרמן, רצוי בטייטס הדוקים. 
כדאי לזכור שלא חייבים לקנות תחפושת שלמה, ואפשר להרכיב תחפושת מעולה מאביזרים שונים, פאה נוכרית כזו או אחרת ומסכה. כמו בשנים קודמות, גם השנה יהיה האיפור מרכיב חשוב בתחפושות ובתלבושות לפורים, במיוחד במקום מסכה או בשילוב קעקועי-דמה. 
תלבושות ממחסני תלבושות יהיו לא רק יקרות יחסית, אלא שחשוב להזמין אותן ולשריין אותן מראש. אם עוד לא עשיתם את זה השנה, קחו בחשבון שמאוד יכול להיות שכל התלבושות הטובות והמעניינות כבר תפוסות.

 

משפחה בתחפושות

 

תחפושות לנערות וגם לנערים

הרבה שלדים יצאו השנה מהארון, במיוחד אצל הנערים אבל גם בקרב הנערות: בחנויות התחפושות תמצאו עשרות דגמים של שלדים כאלה ואחרים ובגדי גוף מפחידים ממש. 'הולכי חורף' (או דמויות שמזכירות אותם) וזומבים שונים ומשונים. 
בשוק תמצאו גם תחפושות שמבוססות על דמויות מהפסטיגל האחרון וגם ליין שלם של תחפושות נועה קירל. 
הנערות הבוגרות יותר יחפשו תחפושות קצרות, במובן של חצאיות או שמלות קצרות, רצוי עם כתף אחת חשופה, לצד תחפושות של יפניות, שמבוססות על קימונו מבריק. תחפושות אופנתיות נוספות הן אלה שיש בהן משהו טוב – לצד משהו "רע", כמו חצי שטן – חצי מלאך או ברבור שחור, חתולת קטיפה ועוד. 
נערות ונערים בוגרים – בחטיבה הגבוהה של התיכון, למשל – ימשיכו לרוב גם השנה להרכיב את התחפושות שלהם בעצמם, עם חצאיות קצרות ותלבושות צבעוניות וסקסיות אצל הנערות, ודמויות "מוזרות" ומקוריות, אבל לא מחייבות מדי, אצל הנערים. מה זה אומר, "מוזרות"? כל תחפושת שנראית כאילו הרכיבו אותה ברגע האחרון, אבל למעשה השקיעו בה כל מאמץ אפשרי כדי להישאר קול.

 

תחפושות לילדים ותחפושות לילדות

הילדים הצעירים יותר הולכים השנה על גיבורי על שונים, כאשר הבנים מחפשים את סופרמן וספיידר מן  (קצת פחות), לצד אקס מן, אקווה מן, קפטן אמריקה וגם וולברין. בשוק תמצאו תחפושות חדשות של מפרץ ההרפתקאות, כוח PJ ומטוסי על ולצעירים עוד יותר – בוב הבנאי וסמי הכבאי.
בנות שיחפשו תחפושת 'בנות', ימצאו את וונדר וומן, למשל, אבל גם נסיכת קרח ואלזה או חד קרן, בגזרת הדמויות מהאגדות. הלו קיטי היא תחפושת פופולרית מאוד, וכמובן כל דמויות דיסני האחרות ואפילו ברבי. 
למרכיבים תחפושת לבד, השתמשו בשמלות גדולות עם הרבה שכבות, פאייטים ו'נצנצים' וכמובן כתר נאה והשתמשו באיפור פנים קל, אבל יפה. וגם אל תשכחו לצלם.

 

תחפושות לתינוקות

נדגיש שוב את עניין הבטיחות: ודאו התאמה לתקן ישראלי או לפחות אירופי (ביבוא אישי) CE וודאו שאין חלקים קטנים שעלולים להיתלש בקלות מהתחפושת. 
בגיל זה התחפושת היא מעין בייבי גרו, כך שכדאי שתהיה פשוטה להלבשה וכזו שתוכלו להשתמש בה הלאה, בתור פיג'מה חביבה. 

 

מה פופולרי בפורים 2019, בתחפושות לתינוקות?

התחפושות לקטנטנים מתחלקות לשני סוגים: חיות שונות, כמו דובים, ארנבונים או חתולים ואפילו חד קרן לילדות, והסוג השני הוא סופרמנים קטנים או ספיידרמנים, שעדיין כמובן באופנה. קנגרו, נמרים ופיקאצ'ו גם כן הולכים טוב. 
 

מחפשים תחפושות ותלבושות? היכנסו ובחרו את חנות התחפושות הקרובה אליכם.