העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

למה לי לקחת (ללב) תוספי תזונה

בעידן בו כולנו מוצאים את עצמנו מדלגים על ארוחות ומוותרים על שעות שינה..

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

אורח חיים לוחץ

אורח החיים המודרני של כולנו מלא במחויבויות אינספור. לפעמים נדמה שזהו למעשה המצב הטבעי ואך צפוי כי בכל מקום אנשים ימהרו, כי שעות העבודה יהיו אינסופיות ושעות השינה ילכו ויתמעטו. מתי לאחרונה עצרתם לנשום? לפני שאתם ממשיכים לקרוא, עצרו. עצמו עיניים, קחו נשימה ארוכה ארוכה, הירגעו ותנו לאוויר למלא את נפשכם ונשמתכם. מאגרי האנרגיה שלנו יכולים להתכלות מהר מאוד אם איננו דואגים לשמור עליהם משומנים, דינאמיים ומוכנים לכל מטרה.

תוספת טבעית

בעידן בו כולנו מוצאים את עצמנו מדלגים על ארוחות, מוותרים על שעות שינה ועל תחביבים אהובים, תוספי תזונה הם רכיב מתבקש ליצירת אורח חיים הוליסטי, שלם, בריא ומלא אנרגיה. בין שמדובר בתוספים המיועדים להשלים חסרים תזונתיים, בין אם אלו הם תוספים למניעת מחלות או תופעות גנטיות פיזיולוגיות שונות, אין ספק שלתוספי התזונה ישנו חלק משמעותי ובלתי ניתן לביטול בחיינו. יתרונם הגדול של התוספים הינו בהיותם טבעיים לחלוטין וחפים מכימיקליים או חומרים מעובדים אחרים המזיקים לגוף.

הגורמים העיקריים למחלות במאה ה 21

תודות למדע, יודעים היום ברחבי העולם כולו כי מצב הרוח והמצב המנטלי, הבריאות הפיזית והנפשית כולם למעשה מהווים ביטוי למכלול חומרים המופרשים במוחנו ומשוחררים אל הדם מדי יממה. חוסר שינה, מזון לא בריא, עבודה בשעות מאוחרות, שתיית קפה מרובה, לחצים רבים ועוד כל אלו עלולים להביא את הגוף למצב של קריסה. כאן בדיוק נכנסים תוספי מזון. במקביל ליצירת אורח חיים בריא ואידיאלי, חשוב ביותר שלא לוותר על רכיבי התזונה המהותיים שלא נוכל לקבל ממזונות חיצוניים.

בחירה חכמה של תוסף תזונה

נכון להיום, מעל ל- 60% מהאוכלוסיה האמריקאית נוטלים תוספי תזונה שונים ומגוונים, המיועדים כל אחד מהם למטרות ייחודיות. המדפים של תוספי התזונה הולכים ומתמלאים ללא הרף כשמגוון המותגים האינסופי עלול להיות מבלבל לא אחת. על מנת לבחור בחכמה את תוספי התזונה שלכם אין די בקריאת כמה כתבות. רצוי ביותר להתעמק במטרת תוספי התזונה השונים, לקחת ייעוץ תזונתי ולהשתמש בתוסף זה או אחר רק כאשר אתם בטוחים שמצאתם את התשובה לצרכים האישיים שלכם.

לסיכומו של דבר

לסיכומו של דבר, בעולמינו שלנו אנו, במציאות של היום אנחנו חייבים לדאוג לבריאות גופינו, כמאמר הפסוק הידוע שאמר ריבינו הרמב"ם "נפש בריאה בגוף בריא". יש להיוועץ עם רופא, לחקור עוד ועוד באינטרנט ולא למצוא לתוסף תזונה תחליף לדבר האמיתי. אלה כשמו כן הוא: "תוסף תזונה". בריאות.

search