העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

שירותים מתקדמים של חברות שליחויות

חברות שליחויות הפכו לארגונים מתוחכמים, מודרניים, שיודעים לתת שרות לוגיסטי מצוין. מהם הכלים שהן מעמידות לשרותכם

חברות שליחויות הפכו לארגונים מתוחכמים, מודרניים, שיודעים לתת שרות לוגיסטי מצוין. מהם הכלים שהן מעמידות לשרותכם?

שרותי המחשוב המתקדמים של היום, מאפשרים לנהל בצורה יעילה הרבה מהצרכים הלוגיסטיים שלנו. אם בעבר היינו צריכים לטלפן לחברת השליחויות, לחכות בתור עד שיענו לנו ואז להזמין שליחות, כיום מתבצעים הדברים בצורה מהירה הרבה יותר.

חברות רבות מציעות היום שירות שמאפשר הזמנת שליחות באינטרנט. לאחר הצטרפותו לשרות השליחים, חברת השליחויות מספקת ללקוח שם משתמש וסיסמא לשרות הזמנת השליחויות ברשת. מדובר באתר אינטרנט ייעודי, שדרכו מזמין הלקוח את השליחות. הוא מציין את הזמן שבו הוא מבקש שהשליחות תאסף – מתי אמור השליח להיות אצלו, לאיסוף החבילה או המעטפה – ואת היעד של החבילה, כולל איש הקשר לו אמורה החבילה להימסר.

מצידה, חברת השליחויות מספקת אפשרות מעקב אחרי המשלוח, בדומה לזה שאנחנו מבצעים אחרי חבילות שנשלחות בדואר רשום, למשל. הלקוח יכול לראות באיזה שלב של טיפול חברת השליחויות נמצאת החבילה או המעטפה שלו ואם נמסרה. בין יציאת המשלוח למסירה, מערכות הלוגיסטיקה של חברות השליחויות יכולות לנבא את המועד המשוער שבו תמסר השליחות בפועל. כך, אם הלקוח שלכם לוחץ לקבל את החבילה או המעטפה בזמן מסוים, אתם יכולים לפחות לדעת לומר לו מתי בקרוב טוב תגיע אליו החבילה.

אם החבילה נמסרה, הלקוח מקבל חיווי על כך בחשבון שלו. בנוסף, חברות שליחויות רבות מציעות כמובן אישורי מסירה חתומים ידנית, כדי שיהיו סימוכים משפטיים למסירת השליחות.

שירותי גוביינא

שירותי גוביינא אינם שירותים חדשים. מאז ומעולם התבקשו שליחים לגבות תשלום עבור חבילה שהם מעבירים לידיו של לקוח. גם כיום יהיו חברות שליחים שיבצעו את הגביה עבורכם, בצ'ק, במזומן או באמצעות כרטיס אשראי. חברות שליחויות ושילוח מבצעות גביית תשלומים בכרטיסי אשראי באמצעות מסופונים מיוחדים או אביזרים יעודיים לטלפון חכם (סמארטפון).  חלק מחברות השליחויות לא רק שגובות עמלה עבור הגוביינא, אלא שהן משלמות את התשלומים שנגבו רק בסוף חודש קלנדרי. כדאי מאוד לבדוק מהם תנאי התשלום לפני הזמנת שירותים אלה.

חברות משלוחים ושירותי מסירה מיוחדים

אם אינכם נמצאים במקום שנח למסור בו שליחויות, תוכלו – בחלק מחברות השליחויות והשליחים – לבקש מסירה לתיבה מיוחדת בתחנות דלק מסוימות. שרות חדש זה מאפשר לכם לאסוף את המשלוח שלכם או לאפשר איסוף שלו במשך כל השעות בהן פועלת תחנת הדלק, כך שהלקוח הסופי למשלוח לא מוגבל לשעות העבודה בלבד.