העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר שיאצו

כמה עולה טיפול שיאצו?

עלות טיפול שיאצו היא בין 200-135 ₪ לפי טיפול אחד בקליניקה פרטית. המחיר משתנה בהתאם למשך הטיפול, הטיפול הבסיסי אורך כ-30 דקות וטיפול ארוך נמשך עד 45 דקות.


ממה מורכב מחיר שיאצו?

מחיר שיאצו מורכב ממפגש הכרות ראשוני בקליניקה הפרטית לצורך תשאול ובדיקה כללית לא פולשנית, וטיפול הנמשך בין 30-45 דקות בכל מפגש.


מה זה שיאצו?

שיאצו היא טכניקת טיפול המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית ומהווה כיום חלק אינטגרלי מטיפולי הרפואה המשלימה. הטיפול מבוסס על מגע ולחיצות בעזרת כפות הידיים, מפרקי הגוף והאצבעות, כאשר המטפל לוחץ ומפעיל לחץ על המרידיאנים (ערוצי האנרגיה של הגוף) לאורכו ולרוחבו של הגוף. זאת במטרה לשחרר חסימות אנרגטיות ולאזן את זרימת האנרגיה בגוף.


מה כולל טיפול שיאצו?

הטיפול מתבצע בלבוש מלא, כאשר המטופל שוכב על מזרן או על מיטת טיפולים ייעודית. הטיפול נמשך 30 דקות עד 45 דקות (אצל ילדים הטיפול קצר יותר). לאחר אבחון יסודי הכולל תשאול ובדיקה במגע ידני, המטפל בוחר את המרידיאנים עליהם הוא יפעיל לחץ בעוצמה משתנה ובהתאם לתוכנית הטיפולים ומאפייני הבעיה ממנה המטופל סובל.


איך מתבצע הטיפול?

לאחר תשאול ובדיקה במגע, המטופל נשכב על מזרן או מיטה והמטפל מבצע לחיצות במרידיאנים בעוצמות משתנות כדי להביא לרפיון שרירים, לתחושת רוגע ולהקל על כאבים ותסמינים, ולאזן גם את הנפש.


מחיר שיאצו מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 
כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי בלבד אודו שיאצו ואינו בבחינת ייעוץ רפואי.

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות