העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר רפלקסולוגיה

כמה עולה טיפול רפלקסולוגיה?

עלות טיפול רפלקסולוגיה היא בין 300-150 ₪ לפי טיפול יחיד הנמשך כ-30 דקות. יש אפשרות לקבל טיפולי רפלקסולוגיה ארוכים יותר של 45 דקות כל מפגש.


ממה מורכב מחיר רפלקסולוגיה?

מחיר טיפול רפלקסולוגיה מורכב ממפגש ראשון בקליניקה לצורך תשאול ואבחון בסיסי, התאמת סדרת טיפולים בהתאם למצבו של המטופל או המטופלת ומפגשים של 30 עד 45 דקות בכל טיפול. 


מה זה רפלקסולוגיה?

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול יעילה ומוכחת המתמקדת בכפות רגליו של המטופל/ת. האבחון והטיפול מבוססים על כפות רגליו של המטופל/ת. יש ממצאים המעידים על כך שטיפולי רפלקסולוגיה היו נפוצים כבר בעת העתיקה, אך כיום הטיפול מבוסס על הטכניקה המודרנית שפותחה בתחילת המאה ה-20 על ידי ויליאם פיצג'רלד, כאשר המונח רפלקסולוגיה הוטבע על ידי יוניס אינגהם בשנות ה-30 של המאה הקודמת.


איך עושים רפלקסולוגיה?

טיפול רפלקסולוגיה מתחיל באינטייק, כלומר מפגש הכרות ואבחון ראשוני של כפות רגלי המטופל. בטיפול עצמו יש לחלוץ נעליים ולהוריד גרביים, נשכבים על מיטת הטיפולים ולרוב מגביהים את הברכיים כדי להפחית לחץ באזור הגב. לאחר ניקוי יסודי של כפות הרגליים המטפל מורח שמנים ארומטיים ומתחיל בעיסוי של כפות הרגליים, תוך הפעלת לחץ על נקודות מסוימות. לעיתים המגע מגיע עד לאזור השוק אך לא גבוה יותר מהברך. 


לאילו מקרים מומלץ טיפול רפלקסולוגיה?

רפלקסולוגיה מתאימה למגוון רחב של בעיות ומחלות כגון: הפרעות עיכול, הפרעות שינה, כאבי ראש, בעיות שלד ושרירים, חולשה, בעיות קשב וריכוז, כאבים ותופעות במהלך ההריון, מצבי סטרס ועוד.


מחיר רפלקסולוגיה מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 
כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי בלבד אודות רפלקסולוגיה ואינו בבחינת ייעוץ רפואי.

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות