העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר רפואת תדרים

כמה עולה רפואת תדרים?

עלות רפואת תדרים היא בין 300-150₪ לטיפול בקליניקה, המחיר מתייחס לעלות של מפגש אחד.


ממה מורכב מחיר רפואת תדרים?

מחיר רפואת תדרים מורכב ממפגש הכרות הכולל תשאול ובדיקה כללית, חיבור המטופל/ת למכשיר רפואת תדרים ייעודי, ניטור התוצאות לצורך התאמת התדרים לטיפול ולאיזון הגוף והנפש והעברת המכשיר למצב טיפולי כדי לטפל בדרך עדינה ולהביא לאיזון כדי לסייע לגוף להבריא.


מהי רפואת תדרים?

שיטת רפואת תדרים מבוססת על מחקר מדעי ורפואי ומשלבת בתוכה עקרונות אנרגטיים והוליסטיים מהרפואה הסינית וההודית. השיטה מבוססת על מכשיר תדרים באמצעות ניתן לזהות מצבים של חוסר או עודף חשמלי הגורמים להפרעות תפקוד בגוף. לאחר אבחון יסודי המכשיר מאזן את התדרים בגוף האדם ומעורר את תהליכי ההבראה הטבעיים.


איזה בעיות אפשר לרפא בעזרת רפואת תדרים?

שיטת הריפוי ברפואת תדרים מסייעת לכל אדם, מתאימה לכל הגילים, והיא יכולה לעזור בעת התפרצויות של מגוון מחלות ובעיות רפואיות כמו כאבים כרוניים, הפרעות שינה, בעיות במערכת הנשימה, מצבי סטרס ועוד. בנוסף, השיטה יעילה בהפחתת רגישות ואי סבילות עקב חוסר איזון בגוף. בהתאם לצורך, המטופל יקבל המלצה לטיפול תזונתי, תוספי מזון, תמציות צמחים ועוד. 

מטרת הטיפול ברפואת תדרים היא להביא לאיזון של תבניות האנרגיה בגוף האדם, לכל איבר יש תדר מסוים, ובעזרת הטיפול מאזנים את מערכות האנרגיה ומטפלים בגורמים הרגשיים, הרוחניים והגופניים של המחלה ותסמיניה.


מחיר רפואת תדרים מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות רפואת תדרים ואינו בבחינת ייעוץ רפואי.
 

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות