העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר צ'י קונג

כמה עולה צ'יקונג?

עלות צ'יקונג היא בין 200-130 ₪, המחיר מתייחס לטיפול יחיד לאחר תשאול ואבחון כללי של המטופל.


ממה מורכב מחיר צ'יקונג?

מחיר צ'יקונג מורכב ממפגש הכרות וייעוץ בקליניקה לצורך תשאול ובדיקה במגע (לא פולשני), טיפול הנמשך בדרך כלל 30-45 דקות, תרגול נשימות לפי עקרונות הצ'יקונג הרפואי ההוליסטי ותרגול תנועות מיוחדות של עקרונות השיטה, בהתאמה מדויקת למצבו הבריאותי ולגילו של המטופל או המטופלת.


מה זה צ'יקונג?

צ'יקונג היא טכניקה המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית, מטרת השיטה היא לשפר את בריאות האדם, פיזית ונפשית, לחזק את איברי הגוף, לפתח מודעות לגוף ולמערכות השונות שבו, לרבות מערכת הנשימה ומערכת שלד שריר. 


מה היתרונות של צ'יקונג?

לתרגול צ'יקונג ולטיפול באמצעות טכניקה זו יש יתרונות רבים. צ'יקונג מחזק את איברי הגוף, משפר טווח תנועה של מפרקי הגוף, מונע ומפיג כאבים ויכול להביא לריפוי של מחלות ומצבים כרוניים, לרבות חולשה, עייפות מוגברת, מצבי דיכאון ועוד. ניתן לתרגל טכניקות נשימה המסייעות להעשיר את כמות החמצן בדם ולשפר את האנרגיה הכללית בכל תאי הגוף.


באילו מקרים מומלץ לעשות צ'יקונג?

טיפול ותרגול צ'יקונג מומלץ לכל אדם בכל גיל. הטיפול בצ'יקונג לא נועד להחליף טיפול רפואי, הוא משלים את הטיפול המסורתי. הטיפול מומלץ במצבים כמו בעיות יציבות, כאבים כרוניים, דלקות, חוסר איזון הורמונלי, עייפות, דיכאון, סטרס וחרדה, כולסטרול גבוה, סרטן, מחלות לב וכלי דם, הפרעות שינה ועוד. 


מחיר צ'יקונג מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 
 

כל הנאמר לעיל הוא מידע אודות צ'יקונג ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות