העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פרחי באך

כמה עולה פרחי באך?

מחיר פרחי באך היא בין 175-100₪ לטיפול בקליניקה, משך זמן הטיפול הוא 30-40 דקות. המחיר אינו כולל את עלות תמציות הפרחים.


ממה מורכב מחיר פרחי באך?

עלות פרחי באך מורכב מפגישת אבחון ראשונית בקליניקה לצורך ברור המצב הגופני והנפשי של המטופל/ת, בדיקה גופנית לא פולשנית ותשאול מעמיק, הרכבת תמצית פרחי באך בהתאמה מדויקת לצורכי המטופל/ת. 


מה זה פרחי באך?

שיטת הטיפול בפרחי באך היא שיטת ריפוי שפותחה על ידי ד"ר אדוארד באך, רופא, חוקר והרבולוג אנגלי. ד"ר באך גילה את יכולות הריפוי והטיפול של 38 פרחי צמחים שונים, הוא פיתח שיטה למיצוי הפרחים ולהכנת תמציות המהוות בסיס לטיפול.


מה הסגולות של פרחי באך?

לפרחי באך יש סגולות ייחודיות לריפוי, הטיפול מבוסס על תמציות פרחים שנמצאו יעילות לריפוי מצבים נפשיים שונים בחיי האדם, התמציות מחזקות את הגוף והנפש ומביאות לשינוי מחשבתי וגופני. לפרחי באך יש יכולת להשפיע על אופי האדם ודפוסי התנהגותו, הטיפול יכול לסייע במצבים של בעיות רגשיות, הפרעות קשב וריכוז, מתח נפשי, בעיות התנהגות, פוסט טראומה ועוד.


איך מכינים תמצית פרחי באך?

עקרונות השיטה להכנת תמציות פרחי באך מבוססות על ליקוט צמחים מיוחדים בעלי יכולות ריפוי, השריית הצמחים במי מעיינות וחשיפתם לאור השמש. 


האם יש לפרחי באך תופעות לוואי?

לפרחי באך אין תופעות לוואי, הטיפול טבעי ובטוח לחלוטין והצמחיות בטוחות לשימוש וניתן לשלב אותן עם טיפול רפואי, תרופות וטיפולים נוספים מתחום הרפואה המשלימה.


מחיר פרחי באך מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 
כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות פרחי באך ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות