העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר עיסוי רפואי

מה מחיר עיסוי רפואי?

מחיר עיסוי רפואי היא בין 200-95 ₪ לפי טיפול הנמשך כ-30 דקות עד 45 דקות במרפאה. 


ממה מורכב מחיר עיסוי רפואי?

עלות עיסוי רפואי מורכבת מפגישת ייעוץ ראשונית הכוללת תשאול, אבחון כללי והתרשמות מהתסמינים עליהם המטופל מדווח. המחיר כולל עיסוי רפואי הוליסטי במשך 30-40 דקות, הטיפול מתבצע בחדר הטיפולים בקליניקה או בבית המטופל/ת.


מה זה עיסוי רפואי?

עיסוי רפואי הוליסטי מהווה חלק בלתי נפרד מטיפולי הרפואה המשלימה. העיסוי הרפואי מבוסס על טכניקות מגע שונות, חלקן פותחו כבר לפני אלפי שנים וחלקן שיטות עדכניות וחדשות. בעיסוי מגדילים את טווח התנועה של השרירים ומפרקי הגוף והוא נועד להפחית כאבים ומתח נפשי, למזער תופעות לוואי של מיגרנות, להקל על תסמיני מחלות, להוריד לחץ דם גבוה ולהפגת כאבים עקב בעיות שלד ושרירים כולל כאבים בגלל פריצת דיסק או בלט דיסק.


האם עיסוי רפואי אמור לכאוב?

בשיטת העיסוי הרפואי מפעילים לחץ על שרירים ומפרקים שונים בגוף המטופל. המטפל מבצע הנעה, סיבובים ומתיחות של מפרקי ושרירי הגוף, לכן במהלך הטיפול יש פעמים בהם סובלים מאי נוחות מסוימת ומכאבים באזור המטופל. מטפל מנוסה לומד להכיר את גופו של המטופל כדי להתאים את סוג ועוצמת התנועות והלחיצות ולהפחית כאבים במהלך העיסוי עצמו.


מה ההבדל בין עיסוי רגיל לעיסוי רפואי?

עיסוי רגיל נועד להקל על כאבי שרירים, להרגיע ולהמריץ את זרימת הדם. עיסוי רפואי מהווה טכניקת טיפול ומטרת העיסוי היא לשפר טווח תנועה, לחזק את הגוף והמערכת החיסונית, למנוע תחלואה ולסייע למטופלים הסובלים מכאבים, מבעית אורתופדיות ומפציעות ספורט.

 

מחיר עיסוי רפואי מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות עיסוי רפואי ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות