העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

נטורופתיה

כמה עולה נטורופתיה?

עלות נטורופתיה היא בין 200-100₪ לטיפול, הטיפול נמשך כ-30 דקות עד 45 דקות.


ממה מורכב מחיר נטורופתיה?

מחיר נטורופתיה מורכב ממפגש ראשון לצורך הכרות, תשאול ואפיון אורח חיים, מצב גופני, בריאות כללית ומצב נפשי, ייעוץ מקצועי בתחומים כמו תזונה יומית ושבועית, תוספי תזונה, פעילות גופנית, הרפיה וצמחי מרפא. המפגש הראשון נמשך 45 דקות והמפגשים הבאים אורכים כ-30 דקות.


מה זה נטורופתיה?

נטורופתיה היא שיטת ריפוי יעילה לטיפול במחלות בדרך טבעית. העקרון הבסיסי של שיטת הריפוי טמון באמונה כי בגוף האדם יש כוחות ריפוי עוצמתיים המאפשרים לנו לטפל בעצמנו מבחינה גופנית ונפשית. 
הריפוי בשיטה זו מתמקד בזיהוי הגורמים המעכבים את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף ובטיפול המחזק את יכולות הריפוי הטבעי. המטרה היא לסגל אורח חיים בריא ולעודד את תהליכי הריפוי העצמי.


איך עושים נטורופתיה?

טיפול נטורופתי מתחיל בתשאול מקיף העוסק באורח חיי המטופל/ת וזיהוי תופעות גופניות ותסמינים של מחלות בגינן מגיעים לטיפול. לאחר התשאול המעמיק, בונים תוכנית טיפולים מותאמת אישית המשלבת בין היתר שינוי תזונתי, תוספי תזונה, צמחי מרפא, פעילות גופנית וטכניקות הרפיה. יש להקפיד על הטיפול ולעבור סדרת מפגשים כדי להשיג את התוצאות הרצויות.


באילו מקרים מומלץ טיפול נטורופתיה?

נטורופתיה יכולה לסייע במצבים כמו מחלות בדרכי הנשימה, עייפות, מתח נפשי, הפרעות במערכת העיכול, מחלות לב, סוכרת, לחץ דם גבוה, אנמיה, נזלת כרונית, דלקת אוזניים, עודף משקל ועוד. 


מחיר נאטורופתיה מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות רפואה משלימה ואינו בבחינת ייעוץ רפואי
 

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות