העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר טיפול כירופרקטיקה

כמה עולה טיפול כירופרקטיקה?

עלות כירופרקטיקה היא בין 200-100₪ לפי מפגש האורך כרבע שעה עד 20 דקות, בקליניקה פרטית. יש אפשרות להזמין טיפולי כירופרקטיקה המתקיימים בבית הלקוח, המחיר מתייקר בכ-40 עד 50 ₪.


ממה מורכב מחיר טיפול כירופרקטיקה?

מחיר כירופרקטיקה מורכב ממפגש ראשון לצורך הכרות, תשאול, בדיקת גיליון רפואי ובדיקה גופנית כללית שמטרתה לזהות בעיות בעמוד השדרה, במפרקים ובשרירי הגוף. הטיפול עצמו מבוסס על טכניקות ידניות ממוקדות ומבוקרות על מפרקי עמוד השדרה ומפרקי הגוף.


מה זה כירופרקטיקה?

כירופרקטיקה היא שיטת טיפול מוכרת לשיפור בעיות מכניות בעמוד השדרה ובמערכת השריר והשלד. השיטה הומצאה בארצות הברית בשנת 1895, בישראל המקצוע מחייב הכשרת מקצועית מעמיקה ומקיפה, לכן טיפולי כירופרקטיקה בארץ מבוצעים רק על ידי מטפלים מורשים מטעם משרד הבריאות.

בשיטה זו מתייחסים לעמוד השדרה כגורם מרכזי ומשמעותי המשפיע על בריאות האדם. מטרת הטיפול היא לאפשר זרימה עצבית אופטימלית בין המוח לחוט השדרה ושאר איברי הגוף. הטיפול משפר בין היתר את התחושה הכללית בכל הגוף, לכן  כירופרקטיקה מומלצת גם בטיפול חודשי לצורך תחזוקה שוטפת של כלל מערכות הגוף והנפש.


האם כירופרקטיקה מסוכנת?

טיפולי כירופרקטיקה מבוססים על פעולה ידנית ממוקדת, עדינה יחסית ומהירה. הכירופרקט מזיז בצורה מכנית את החוליה הבעייתית בחוט השדרה או במפרק הגוף על מנת להפחית לחץ עצבי ולהשיב טווח תנועה מיטבי ומלא. בנוסף, משלבים בטיפולים מיכשור ייעודי להזזת עמוד השדרה לכיוונים הרצויים לכן הטיפול חייב להתבצע רק על ידי כירופרקט מוסמך ובעל ידע רפואי במבנה הגוף, השלד והשרירים.


מה קורה במהלך טיפול כירופרקטיקה?

במהלך הטיפול הכירופרקט מבצע פעולות ידניות להזזת חוליות בעמוד השדרה ובמפרקי הגוף ולשחרור הלחץ על העצב.


מחיר כירופרקטיקה מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 
 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות רפואה משלימה ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות