העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר כוסות רוח

כמה עולה כוסות רוח?

מחיר כוסות רוח היא בין 250-150 ₪ לטיפול אחד בקליניקה הנמשך עד שעה, בדרך כלל יש לעבור סדרה של 5 טיפולים. המחיר לטיפול ביתי בכוסות רוח עשוי להיות יקר יותר ולהגיע ל-250 עד 300 ₪. 


ממה מורכב מחיר כוסות רוח?

מחיר כוסות רוח מורכב מפגישת ייעוץ ראשונית לצורך אבחון כללי ותשאול והטיפול עצמו הנמשך כארבעים דקות עד שעה. 


מה זה כוסות רוח?

שיטת הטיפול בכוסות רוח היא עתיקת יומין ומהווה חלק בלתי נפרד מתחום הרפואה הסינית. הכוסות עשויות מחומרים איכותיים כמו זכוכית, סיליקון או במבוק. המטפל מניח את הכוסות לאורך גופו של המטופל, הכוסות יוצרות ואקום ונצמדות בחוזקה לעור, והוואקום יוצר תנועה מבפנים החוצה כדי להביא לאיזון אנרגטי ולהוביל את הצ'י לאזור המטופל.


איך עושים כוסות רוח?

יש לבחור מטפל מקצועי, מומלץ ומנוסה, המטפל מגיע עם כל הציוד לבית הלקוח, אך אפשר לעבור טיפול בכוסות רוח גם בקליניקה. המטופל נשכב על מיטת הטיפולים, ללא בגדים עליונים, והמטפל מצמיד את כוסות הרוח לאזורים בהם יש לטפל. הכוסות יוצרות ואקום חזק, לכן לאחר הטיפול מופיעים שטפי דם מקומיים החולפים מעצמם לאחר כמה ימים או שבועות.


מתי כדאי לעשות טיפול כוסות רוח?

טיפול כוסות רוח מתאים למצבים רבים כמו בעיות נשימה, כאבי גב וצוואר, הצטננות, מיגרנות, חולשה כללית, עייפות מוגברת, דלקות, כאבי פרקים, כאבי שרירים, בעיות אורטופדיות ועוד. 


מחיר כוסות רוח מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע אודות רפואה משלימה ואינו בבחינת ייעוץ רפואי
 

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות