העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר טווינא

מה מחיר טיפול טווינא?

עלות טווינא היא בין 200-135₪ לטיפול בסיסי בקליניקה פרטית, הטיפול אורך כ-30 דקות עד 45 דקות.


ממה מורכב מחיר טיפול טווינא?

מחיר טווינא מורכב מסדרת טיפולים במרפאה של המטפל או המטפלת, כאשר המפגש הראשון כולל אבחון בסיסי המבוסס על תשאול. לאחר התשאול המטופל שוכב על מיטת הטיפולים, בלבוש מלא והמטפל מבצע לחיצות, תנועות לישה, טכניקות עיסוי, מתיחות ותנועות נענוע. 


מה זה טיפול טווינא?

טווינא היא שיטת טיפול במגע המגיעה אלינו מעולם הרפואה הסינית. הטכניקה מבוססת על שימוש במגע, מתיחות, לחיצות, לישה, עיסוי, נענוע, חימום ועוד. טיפול בטווינא מבוסס על לחיצות ותנועות המתבצעות באמצעות ידי המטפל בנקודות הנמצאות לאורך המרידיאנים בגוף. מטרת הטיפול היא לשחרר חסימות אנרגטיות, להשיב את הגוף לאיזון כללי ולסייע בשיקום רקמות פגועות. 
במהלך הטיפול לוחצים על נקודות לאורך המרידיאנים בגוף כדי להשפיע על זרימת הדם ולשחרר חסימות אנרגיה בגוף, הטיפול משפר את תפקוד מערכות הגוף והנפש ומסייע לגוף האדם בריפוי עצמי וטבעי.


האם טווינא יעילה?

טווינא היא שיטה בטוחה ויעילה, הטיפול יכול לסייע להפגת כאבים, בעיקר כאבים הנגרמים מבעיות שריר ושלד כמו כאבי צוואר וגב, לטיפול בהפרעות במערכת העיכול, להפגת כאבי ראש ומיגרנות ולהפגת כאבי מחזור ותסמונת קדם ווסתית. כמו כן, טיפול בטווינא מפיג מתח נפשי, מסייע מאוד בבעיות כמו אסתמה, דורבן בעקב, אינסומניה, בעיות אורתופדיות, פציעות ספורט ועוד.


מחיר טווינא מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות טווינא ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות