העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר הומאופתיה

כמה עולה הומאופתיה?

עלות הומאופתיה היא בין 375-220 ₪ לטיפול של 30 דקות, הטיפול הראשון במרפאה ארוך יותר בגלל האבחון והתשאול. המחיר מתייחס לטיפול בקליניקה פרטית.


ממה מורכב מחיר הומאופתיה?

מחיר הומאופתיה מורכב מפגישת ייעוץ ראשונית במרפאה של המטפל או המטפלת, המפגש הראשון כולל תשאול ואבחון לא פולשני, והתאמת תכשיר הומאופתי העשוי מתמציות צמחים ומינרלים. התכשיר ההומאופתי מותאם למחלה ולתסמינים מהם סובלים ומטרתו לסייע בשורש הבעיה ולהביא לאיזון נפשי עם מערכות הגוף.


מה זה הומאופתיה?

הומאופתיה היא שיטת טיפול ותיקה והוליסטית בה תופסים את האדם כיחידה אחת המורכבת מגוף ונפש. בהומאופתיה מטפלים בכלל מערכות הגוף כדי להביאן לאיזון ולסנכרון, ועל מנת לחזק את המערכת החיסונית והנפשית בגוף האדם.

 

איך הומאופתיה עובדת

טיפול הומאופתי מבוסס על סדרת מפגשים, כל טיפול נמשך כחצי שעה. במהלך הטיפול נוטלים תרופות הומאופתיות העשויות מחומרים טבעיים מעולם הצומח, בשילוב מינרלים. התרופות מיועדות לטיפול במחלות שונות ולהקלה על תסמיני המחלה ממנה סובלים, אלו תרופות בטוחות שאינן ממכרות וניתן להשתמש בהן לאורך זמן ללא חשש.


האם הומאופתיה יעילה?

הומאופתיה נפוצה בכל העולם המערבי וידועה כגישה יעילה ובטוחה לריפוי ולאיזון הגוף והנפש. הטיפול מעורר את כוחות הריפוי הטבעיים הקיימים בגוף האדם, וידוע כי טיפולי הומאופתיה מסייעים לתופעות כמו כאבי ראש, מיגרנות, כאבי ובעיות מחזור, דלקות בדרכי השתן, מחלות עור, הפרעות במערכת העיכול, דלקות, בעיות בדרכי הנשימה, הפרעות קשב וריכוז ועוד. 

 


מחיר הומאופתיה מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות הומאופתיה ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות