העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר דיקור סיני

כמה עולה דיקור סיני?

עלות דיקור סיני היא בין 200-135₪ לאדם מעל גיל 18, המחיר מתייחס ל-30 עד 45 דקות טיפול בקליניקה. עלות דיקור סיני לילדים ובני נוער היא בין 150-100 ₪. לקוחות עם ביטוח משלים (שב"ן) של אחת מקופות החולים זכאים להנחה. 


ממה מורכב מחיר דיקור סיני?

מחיר דיקור סיני מורכב מייעוץ על ידי מטפל בכיר ומנוסה, תשאול ואבחון ראשוני בקליניקה (בדרך כלל בעלות נוספת וחד פעמית בגובה 300₪), תכנון והתאמת סדרת טיפולים וטיפול בקליניקה במשך 30 עד 45 דקות. ניתן להזמין דיקור סיני גם לבית, כאשר דיקור סיני בבית הלקוח יקר יותר.


מה זה דיקור סיני?

דיקור סיני נחשב לשיטת טיפול עתיקת יומין, השיטה התפתחת בסין העתיקה, היא מבוססת על החדרת מחטים דקיקות ועדינות לאורך המרידיאנים (ערוצי אנרגיה לאורך הגוף) כדי להשפיע על זרימת האנרגיה בגוף. מטרת הדיקור הסיני היא ריפוי מחלות ומערכות שונות בגוף, הפגת כאבים, איזון הורמונלי, חיזוק המערכת החיסונית ועוד.

איך דיקור סיני עובד?

בדיקור הסיני מחדירים את המחטים העדינות לאורך ערוצי האנרגיה בגוף האדם שנקראים מרידיאנים. 

האם דיקור סיני יכול להזיק?

טיפול בדיקור סיני אינו מזיק לאדם כל עוד הוא מבוצע על ידי מטפל מוסמך ומנוסה. לכן, מומלץ לבחור מטפלים עם תעודה ממוסדות לימוד מורשים.


האם דיקור סיני עוזר לשינה?

דיקור סיני יכול לסייע משמעותית לכל אדם הסובל מהפרעות שינה. הדיקור משפר את זרימת הדם, מרפה שרירים, מפיג כאבים ומשפר ריפוי טבעי, הפעולה מעודדת הפרשת אנדורפינים, לכן קל להירדם בלילה.

 


מחיר דיקור סיני מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות דיקור סיני ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות