העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר ביופידבק

מה זה ביופידבק?

ביופידבק היא שיטות טיפול מתקדמת ומודרנית שפותחה בארה"ב לקראת אמצע המאה הקודמת. זו שיטה לימודית טיפולית בטוחה שאינה פולשנית וללא תרופות, הטכניקה מבוססת על שילוב של מערכות מחשוב מתקדמות עם עקרונות רפואיים, פסיכולוגיים וביולוגיים.

 

כמה עולה ביופידבק?

עלות ביופידבק היא בין 220-150 ₪ לפי מפגש אחד בקליניקה, המחיר מתייחס לטיפול ממוקד הנמשך עד 30 דקות, למעט המפגש הראשון הנמשך בדרך כלל 45 דקות כיוון שיש לעבור אבחון ותשאול.


ממה מורכב מחיר ביופידבק?

מחיר ביופידבק מורכב מאבחון ראשוני לצורך התאמת הטיפול (מפגש ראשון נמשך כ-45 דקות) וכולל חיבור המטופל למכשור אלקטרוני ייעודי המחובר למחשב ולתוכנה, קבלת משוב ולמידת טכניקות להשגת שליטה במצבים שונים בחיים המפריעים לתפקודו התקין והאישי של המטופל או המטופלת.

 


איך עובד תהליך ביופידבק?

תהליך ביופידבק מבוסס על הנחת העבודה שהמוח האנושי יכול להביא להרגעת הגוף, לכן המטרה היא לאמן את המוח ולפתח מודעות אצל המטופל כדי לסייע לו להשיג שליטה מנטלית במצבים שונים בחייו ולשפר את תפקודי הגוף. 


האם ביופידבק יעיל?

ביופידבק מסייע במצבים של הפרעות קשב וריכוז, יתר לחץ דם, מיגרנות, מצבי לחץ או חרדה, חוסר שקט, תסמונת המעי הרגיש ועוד. הטיפול יעיל מאוד ומסייע לילדים, בני נוער ומבוגרים. כדאי לדעת כי יש לטיפולי הביופידבק ותק וניסיון רב שנים המוכיחים את הצלחתו.


מה ההבדל בין ביופידבק לנוירופידבק?

טיפול בביופידבק מבוסס על ניטור מדדים הקשורים לפעילות מערכת העצבים ומטרתו להחזיר איזון ולשפר יכולות ומודעות, לעומת טיפול נוירופידבק בו מודדים את גלי המוח והמטרה היא ללמוד כיצד לשלוט על הפעילות המוחית.

 

מחיר דיקור סיני מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 

כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות ביופידבק ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות