העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר צמחי מרפא

כמה עולה צמחי מרפא?

עלות צמחי מרפא היא בין 220-150₪, המחיר מתייחס לאבחון ראשוני ולטיפול באמצעות צמחי מרפא, ללא עלות הצמחים עצמם.


ממה מורכב מחיר צמחי מרפא?

מחיר צמחי מרפא מורכב ממפגש ראשון הכולל תשאול של המטופל (אפשר גם בשיחת טלפון), המטפל שואל שאלות הנוגעות לאורח חיי המטופל/ת, תופעות גופניות, כאבים ועוד. לאחר התשאול, המטפל מתאים תוכנית טיפולים אישית הכוללת בין היתר שינוי תזונתי, תוספי תזונה בעיקר צמחי מרפא, הכנה פורמולות של הצמחים בהתאם למצבו של המטופל, ויטמינים, מינרלים ועוד.


מה זה צמחי מרפא?

צמחי מרפא הם בעצם תרופות מן הטבע, אלו צמחים שונים שסגולותיהם הבריאותיות והרפואיות ידועות מזה אלפי שנים, עוד מהעת העתיקה. צמחי מרפא נפוצים מאוד במסגרת טיפולי הרפואה הסינית והרפואה המשלימה, הם מסייעים לרופאים גם ברפואה המערבית מאחר והם מחזקים את הגוף ומאיצים את ההחלמה הטבעית.

 

 

איך עושים מרתח צמחי מרפא?

שיטת ההכנה של מרתח מבוססת על הרתחת הצמחים היבשים במים (שורשים, קליפות עצים, זרעים, פרחים ועלים). המטופל מקבל צמחים יבשים ועליו להכין את המרתח בביתו, לכן חשוב להקשיב להסברים המפורטים של המטפל המנוסה, יש גם סרטוני הדגמה ביוטיוב.


איפה קונים צמחי מרפא?

ניתן לרכוש צמחי מרפא באיכות גבוהה ישירות מהמטפלים והמטפלות, בחנויות טבע מובילות ובאתרים שונים ברשת האינטרנט. יש גם חנויות תבלינים המתמחות בזה.

 

 

מחיר צמחי מרפא מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום רפואה משלימה. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי סוג הטיפול, מורכבות הטיפול, משך הטיפול, דרישות מיוחדות ואיכות ומקצועיות המטפל/ת. 
כל הנאמר לעיל הוא מידע כללי אודות רפואה משלימה בלבד, ואינו בבחינת ייעוץ רפואי

מחירים מומלצים לרפואה משלימה


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות